• Неодамнешно
exactafit 8902R Патникот Страна Огледало Стакло Замена Лепила Компатибилен Со 2001-2010 ФОЛКСВАГЕН Фолксваген Буба Дијагонала 7-1/4 Инчен

exactafit 8902R Патникот Страна Огледало Стакло Замена Лепила Компатибилен Со 2001-2010 ФОЛКСВАГЕН Фолксваген

Buyers rating:
DEN 405.12

Количина на стоки

✅ Компатибилен Со : 2001-2010 Фолксваген Буба. ✅ Должина х Висина : 4-1/8" x 6-3/8" ✅ Дијагонала : 7-1/4". ✅ Карактеристики : Десната Страна 3 M Лепило Влошки. ✅ Инсталација : Двоен Страна Лента, Нема Посебни Потребни Алатки. ✅ Се вклопува во Загреана или Не се загрева OE Огледало.Солиден TUFF е производител на Автомобилски Делови и онлајн веледрогерија.Ние сме посветени на обезбедување на највисок квалитет на производи и растат брзо да се прошири најдобра линија на Автомобилски Делови.Ние се стави интензивни напори во нашето истражување и развој оддел за да се добие поволна во Автомобилската сфера.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Дизајнер ИЗЛЕЗ Знак - Сребро - Мали
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Дизајнер ИЗЛЕЗ Знак - Сребро - Мали

Направен во САД.Димензии : 2"H X 5" В Премиум Lasered Изработен Од Пластика.Пријавете се вклучува, факултативна

DEN 215.76
СКМ Y410-N03 Навој, Т-Тип, Spacer
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

СКМ Y410-N03 Навој, Т-Тип, Spacer

SPACER.НАВОЈ.ТТИП.Пневматски Додаток.Pneumatics.На ефикасна и чисти изглед на AC серија ви овозможува да се избер

DEN 237.36