• Неодамнешно
Bearly Уметност Washi Лента - Сјајот Добрите - Сјајот Washi Лента Декоративни Сет за DIY Занаети - Scrapbooking и Хартија Занаети - 8 Бои Екстра Долги Ролни - 15mm Широк и 5m Долго

Bearly Уметност Washi Лента - Сјајот Добрите - Сјајот Washi Лента Декоративни Сет за DIY Занаети - Scrapbooking

Buyers rating:
DEN 359.76

Количина на стоки

Силна Висок Квалитет на Лента - Bearly Уметност Washi Лента е висок-квалитет декоративни маскирање лента што е силен, но нежно да се користи на фотографии и канцелариски материјал.Одлично да се користи на planners, scrapbooks, и многу повеќе!.Сјајот Washi Лента - 8 сјајот исполнет бои да се направи вашите проекти изгледаат многу симпатична и стилски.Вклучува црвена, златна, зелена, сина, виолетова, розова, тиркизна и сребро.Нема Остатоци Остави Зад себе - Bearly Уметност washi ленти се користат висок квалитет лепило дека е безбедно за употреба и не ја напушти непотребни остатоците зад себе да ги задржи вашите занаети во потрага убава!.Мулти-Користете Декоративни Ленти - Примерите вклучуваат канцеларија, дома декорација, куршум весник, бележник, картички, излет подарок завиткување и други различни уметности и занаети проекти.Екстра Долги Ролни - 15mm х 5m (.6in x 16.4 ft) должина washi ленти, кои се лесно да солза на правото големина!.Washi Лента.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

EXCELLO ГЛОБАЛНИ ПРОИЗВОДИ Селски Ѕид Монтирани Накит Организатор: Стара Шик Накит Кутија Алтернатива со 5 INTERCHANGABLE
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

EXCELLO ГЛОБАЛНИ ПРОИЗВОДИ Селски Ѕид Монтирани Накит Организатор: Стара Шик Накит Кутија Алтернатива со 5 INTERCHANGABLE

INTERCHANGABLE ПОЗАДИНА МОДЕЛИ Можете да го промените изгледот на овој накит ѕид организатор страна лизгање в

DEN 754.80
Јога Тркала Јога Круг Јога Рамнотежа Додатоци Постпартална Фитнес Еколошки Компресија Удобност за Истегнување
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Јога Тркала Јога Круг Јога Рамнотежа Додатоци Постпартална Фитнес Еколошки Компресија Удобност за Истегнување

Промена на вашиот живот : Назад масажа, подобра рамнотежа, поголема флексибилност и основни сила се меѓу

DEN 1869.60