• Неодамнешно
10 Компјутери Мечка, Срна Орел Волкот, Зајакот Stencils за Цртање, Тигар Змеј Слон Ноктот на Животните Stencils за Сликарство, дивиот свет Stencils за Сликарство на Дрво Ткаенина

10 Компјутери Мечка, Срна Орел Волкот, Зајакот Stencils за Цртање, Тигар Змеј Слон Ноктот на Животните Stencils

Buyers rating:
DEN 407.76

Количина на стоки

Дивиот свет Stencils Комплет : ќе добиете 10 компјутери големи животни stencils, вклучувајќи ги сноси матрицата, елени матрицата, дрво матрицата шаблони, голем слон за матрицата, зајакот stencils, змеј stencils за сликарство, голем орел матрицата, тигар матрицата голема, ноктот матрицата, волкот матрицата.Различни стилови и доволни количини може да ги исполни вашите дневни DIY потреби и проектите.Уникатни Стилови : Овие цртање stencils се дизајнирани со разни диви животни суштества тема, како мечка, срна, слонот и така натаму, можете да ги користите за декорација на вашиот дом со мебел и ѕидови, што може да се направи вашиот дом да стане поубаво и топло.Широка Примена : Ова животно матрицата е одличен избор, со многу DIY проекти, и можете да ги користите вашите омилени бои за дизајн перници, ѕидови, прозорци, врати, тремот и дрвната маса.Можете исто така да користите креда, акрилни бои на сликата платно, вреќи и други местото што го сака.Високо-квалитетни Материјали : Сите големи stencils се направени од ПЕТ материјал и матрицата за сликарство е флексибилен, трајни и обновливи, така лесно да се исчисти, не е лесно да се кршат со мазни рабови.Така може да се користи за долго време и е лесен за деца да се користи.Значајни Подароци : Мечка stencils за сликарство на дрво е одличен избор за да се направени од сериозен подарок за пријателите и семејството, а исто така е дете добар избор за роденден дека тоа може да се зголеми на децата интерес во цртање.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Дизајнер ИЗЛЕЗ Знак - Сребро - Мали
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Дизајнер ИЗЛЕЗ Знак - Сребро - Мали

Направен во САД.Димензии : 2"H X 5" В Премиум Lasered Изработен Од Пластика.Пријавете се вклучува, факултативна

DEN 215.76
5pcs Воздушниот Компресор Елемент Црево,Воздушниот Компресор Додатоци Фрлија Челик Плетенка Кочница Молчи Масло
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

5pcs Воздушниот Компресор Елемент Црево,Воздушниот Компресор Додатоци Фрлија Челик Плетенка Кочница Молчи Масло

Посебно дизајниран за поврзување на воздушниот компресор компонента, 42cm / 16.5 во цревото должина за да с

DEN 926.16
СКМ Y410-N03 Навој, Т-Тип, Spacer
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

СКМ Y410-N03 Навој, Т-Тип, Spacer

SPACER.НАВОЈ.ТТИП.Пневматски Додаток.Pneumatics.На ефикасна и чисти изглед на AC серија ви овозможува да се избер

DEN 237.36