• Неодамнешно
Комарец нето Pop-Up Комарец Нето Сива Кревет Крошна Свитлива Шатор за Кревет Креветчето Пребивање Само-Стои Кревет Drape со Целосна Пребивање Дното, Двојно Вратата за К?

Комарец нето Pop-Up Комарец Нето Сива Кревет Крошна Свитлива Шатор за Кревет Креветчето Пребивање Само-Стои

Buyers rating:
DEN 479.76

Количина на стоки

АВТОМАТСКО POP-UP КОМАРЕЦ НЕТО : На стигнале Комарец Шатор усвојува интегриран дизајн, кој не бара никакви куките или дополнителни поддржува, и не ќе штета на ѕидот.Вграден-во со висока цврстина челик жица рамка ефикасно го поддржува целиот комарец нето, која може да биде укината за лесен за складирање и за носење.КРЕВЕТ КРОШНА СОВРШЕНА ГОЛЕМИНА : Нашата Pop-Up комарец нето шатор е совршен за Целосна или Кралица Големина кревети.Висина се зголеми за 5.25 нозе/160cm да се обезбеди пространа и удобно место. 2 патент влезот и целосно ограден пребивање дното обезбеди целосно заштита и лесно се во/надвор.КУЛ И ДИШЕ КРЕВЕТЧЕТО ПРЕБИВАЊЕ : Густи и мали мрежа дупки, може да се обезбеди циркулацијата на воздух, се изолира комарци, да ви даде кул ноќ, да се подобри квалитетот на вашиот сон, otalement безбеден за вас и вашите деца.ДВОЈНИ ВРАТИ СО ПАТЕНТ ЗАТВОРАЊЕ : има 2 Дупки за лесен влез.Постојат две начин патент на двете страни на креветот завеса за лесен пристап. 360 °целосна заштита за да се спречи бебиња или деца од падне од кревет.На Дното е целосно запленети, па целосно ограден.МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН YURT : Лесен за складирање и за носење, погоден за домашни живеење, студент кревет, креветот, бизнис патување, патување, и др.Тоа исто така може да се користи на отворено како шатор за време на кампување, се sunbath, да се види.Pop-Up Комарец Нето Виткање Комарец Нето Шатор со Дното Двојни Врати Кревет Шатор за Бебе Години Возрасни Спецификација : Материјал : 100% полиестер + нерѓосувачки челик wire Size : 59×79 инчи/150×200cm; 71×79 инчи/180×200cm Usage : Живеење, на Отворено, Кампување, Travel Package се вклучени : 1 x Комарец Net Features : *Густа мала мрежа дупки и на дното*Лесен и компактен*Со дното дизајн, направи кревет нето стабилни, и да се спречи вашето бебе од паѓање од*На флексибилна рамка на комарец нето, го прави лесно да pop-up и се свитка*Со патентите на двете страни се прави за лесен пристап на двете страни на овој кревет net Multipurpose : *Внатрешна спиење нема повеќе ноќ комарци со овој кревет комарец нето*Надворешна употреба уживајте во сонцето на тревникот за да се избегне комарец малтретирање*Совршен за шатор време со некои домашни миленици, како што шеќер едрилици и пеперутки.Тоа е доволно здрав за едрилици да се искачи за кратка авантура.

Карактеристики на стоката

Material:
100% polyester + stainless steel wire
Size:
59×79 inch/150×200cm; 71×79 inch/180×200cm
Usage:
Living, Outdoor, Camping, Travel
Package included:
1 x Mosquito Net
Features:
*Dense small mesh holes and bottom :
*Light and compact :
*With bottom design, make the bed net more stable, and prevent your baby from falling from :
*The flexible frame of the mosquito net makes it easy to pop-up and fold :
*With the zippers on both sides makes for easy access on either side of this bed net :
Multipurpose:
*Indoor sleeping:
- no more night mosquitoes with this bed mosquito net
*Outdoor usage:
- enjoy the sun on the lawn to avoid mosquito harassment
*Perfect for tent time with some pets, such as sugar gliders and butterflies. It is sturdy enough for the gliders to climb for a short adventure. :

Купувачи како што сакаат

Соларни уличното осветлување Отворено Издржливост Светлина Сончева Светлина 90W Движење Senor уличното осветлување,
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Соларни уличното осветлување Отворено Издржливост Светлина Сончева Светлина 90W Движење Senor уличното осветлување,

????【Соларни Интегрирани уличното осветлување】Ова отворено соларни уличното осветлување може да се по

DEN 2039.76
Дизајнер ИЗЛЕЗ Знак - Сребро - Мали
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Дизајнер ИЗЛЕЗ Знак - Сребро - Мали

Направен во САД.Димензии : 2"H X 5" В Премиум Lasered Изработен Од Пластика.Пријавете се вклучува, факултативна

DEN 215.76
EXCELLO ГЛОБАЛНИ ПРОИЗВОДИ Селски Ѕид Монтирани Накит Организатор: Стара Шик Накит Кутија Алтернатива со 5 INTERCHANGABLE
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

EXCELLO ГЛОБАЛНИ ПРОИЗВОДИ Селски Ѕид Монтирани Накит Организатор: Стара Шик Накит Кутија Алтернатива со 5 INTERCHANGABLE

INTERCHANGABLE ПОЗАДИНА МОДЕЛИ Можете да го промените изгледот на овој накит ѕид организатор страна лизгање в

DEN 754.80
5pcs Воздушниот Компресор Елемент Црево,Воздушниот Компресор Додатоци Фрлија Челик Плетенка Кочница Молчи Масло
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

5pcs Воздушниот Компресор Елемент Црево,Воздушниот Компресор Додатоци Фрлија Челик Плетенка Кочница Молчи Масло

Посебно дизајниран за поврзување на воздушниот компресор компонента, 42cm / 16.5 во цревото должина за да с

DEN 926.16
СКМ Y410-N03 Навој, Т-Тип, Spacer
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

СКМ Y410-N03 Навој, Т-Тип, Spacer

SPACER.НАВОЈ.ТТИП.Пневматски Додаток.Pneumatics.На ефикасна и чисти изглед на AC серија ви овозможува да се избер

DEN 237.36