• Неодамнешно
6 Bay Батерија 18650 Конектор за Универзален Ѕиден Полнач за 3.7 v Литиум Полнење Батерии Компатибилни 18650 26650 14500 16340(RCR123) 10440 17670 18490 17500 17335 Литиум Батерија Полнач 6 Залив

6 Bay Батерија 18650 Конектор за Универзален Ѕиден Полнач за 3.7 v Литиум Полнење Батерии Компатибилни 18650

Buyers rating:
DEN 407.76

Количина на стоки

➤【Литиум Батерија Полнач】Компатибилен со 3.7 v li-ion батерија батерии.Како што се Li-ion : 18650 26650 22650 14500 16340(RCR123) 10440 17670 18490 17500 17335. ➤【6 заливот 18650 Полначот】6 полнење канали може да ја полните батеријата самостојно.6 слотови може да се прилагоди според различни батеријата големини. ➤【Безбедност за Заштита на】Совршена заштита функција : под напон заштита,во текот напон заштита,во текот тековната заштита,во текот температура заштита од краток спој заштита,анти-обратна батеријата заштита, Нула за Јачина на Батеријата Поправка и одлична дисипација на топлина дизајн. ➤【Излез : 4.2 V ± 1%】времето На полнење на батерија 18650 полначот зависи од капацитетот на батеријата. ➤【Влез : AC100-240 V】Универзалната во светот; Дали ќе се користи дома или патување во странство, ова универзален полнач за да ја наполните батериите добро и направи да се чувствувате слободни да патуваат.под напон заштита.во текот напон заштита.во текот тековната заштита.во текот температура заштита.краток спој заштита.анти-обратна батеријата заштита.Нула Волумен на Полнење и одлична дисипација на топлина дизајн.Поврзување на напојување,кога полначот е режим на чекање,сите индикатор светлата се зелени.Стави во батеријата,на индикатор светлото е црвено,значи тоа е полнење.На индикатор светлото е исклучено,значи батеријата е лоша или краток спој.Ве молиме да се извади батеријата ако се најде на батеријата е лоша,за да се избегнат можните опасности.Кога било слот работи,на индикатор светлото е црвено.Кога полнењето е завршено,на индикатор светлото станува зелена.Слот која не се полни,индикаторот светлина е сè уште зелено.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Соларни уличното осветлување Отворено Издржливост Светлина Сончева Светлина 90W Движење Senor уличното осветлување,
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Соларни уличното осветлување Отворено Издржливост Светлина Сончева Светлина 90W Движење Senor уличното осветлување,

????【Соларни Интегрирани уличното осветлување】Ова отворено соларни уличното осветлување може да се по

DEN 2039.76
5pcs Воздушниот Компресор Елемент Црево,Воздушниот Компресор Додатоци Фрлија Челик Плетенка Кочница Молчи Масло
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

5pcs Воздушниот Компресор Елемент Црево,Воздушниот Компресор Додатоци Фрлија Челик Плетенка Кочница Молчи Масло

Посебно дизајниран за поврзување на воздушниот компресор компонента, 42cm / 16.5 во цревото должина за да с

DEN 926.16
20 КОМПЈУТЕРИ Весник Матрицата Пластични Излет во Собата за Списанието Лаптоп Дневник Бележник DIY Цртање Образец
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

20 КОМПЈУТЕРИ Весник Матрицата Пластични Излет во Собата за Списанието Лаптоп Дневник Бележник DIY Цртање Образец

Весник Stencils Обновливи : Лесно да се чисти со топла сапуница вода и сува, перат и еднократно.Моден Дизајн :

DEN 118.80
Дизајнер ИЗЛЕЗ Знак - Сребро - Мали
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Дизајнер ИЗЛЕЗ Знак - Сребро - Мали

Направен во САД.Димензии : 2"H X 5" В Премиум Lasered Изработен Од Пластика.Пријавете се вклучува, факултативна

DEN 215.76