• Неодамнешно
Fafeicy Рекорд Почиста Багажник, Ултразвукови Почиста Рек Винил Рекорд Почиста Решетката за Ултразвучно Снимање Чистење Машина 100‑240V НИ Приклучок

Fafeicy Рекорд Почиста Багажник, Ултразвукови Почиста Рек Винил Рекорд Почиста Решетката за Ултразвучно Снимање

Buyers rating:
DEN 2594.16

Количина на стоки

Стабилна тело : ултразвукови почиста рамка има здрав тело, која е стабилна и не ќе навалите кога се користи, и може да се користат со доверба.Повеќе темелно чистење : во Споредба со четки, го поддржува негативен притисок за чистење, снимањето ултразвукови чистење за да се обезбеди минимум штетата и најдобри чистење резултати.Ниско ниво на бучава : По чистењето заградата е започната, на окно ќе ги ротира во ниска брзина, и на бучава и вибрации ќе биде помала за да се осигура дека тоа нема да се меша со вас.Хуманизирано дизајн : може да се исчисти целата песна рамномерно, и издавачка куќа не ќе се наводени, бидејќи течноста ќе се постигне песна дел.Висока ефикасност : почиста решетката може да се одржи четири дискови во исто време, и четири дискови работат во исто време, а со тоа заштеда на време и енергија.Спецификација : Предмет Тип : Снимање Почиста Рек Материјали : Челик Вграден Мотор : Увезени моторни Истовремено Чистење : 4 дискови Брзина : 630°/мин Тежина : 1095 g / 38.6 оз(прибл.) Пакет Листа : 1 x Рекорд Почиста Рек 1 x Адаптер 5 x Дихтунзи 1 x Орев Забелешка : 1. Постои само решетката во пакет; ултразвукови чистење машина и евиденција не се вклучени. 2. Ве молиме имајте предвид дека новиот тип и стари тип на производот ќе биде испратен по случаен избор, и бидете сигурни дека ќе не предвид пред да нарачате.

Карактеристики на стоката

Item Type:
Record Cleaner Rack
Material:
Steel
Built-in Motor:
Imported motor
Simultaneous Cleaning:
4 discs
Speed:
630°/min
Weight:
1095 g / 38.6 oz(approx.)
Package List:
1 x Record Cleaner Rack :
1 x Adapter :
5 x Gaskets :
1 x Nut :
Note:
1. There is only a rack in the package; ultrasonic cleaning machine and record are not included. :
2. Please note that the new type and old type of this product will be sent randomly, and make sure you will not mind before ordering. :

Купувачи како што сакаат

EXCELLO ГЛОБАЛНИ ПРОИЗВОДИ Селски Ѕид Монтирани Накит Организатор: Стара Шик Накит Кутија Алтернатива со 5 INTERCHANGABLE
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

EXCELLO ГЛОБАЛНИ ПРОИЗВОДИ Селски Ѕид Монтирани Накит Организатор: Стара Шик Накит Кутија Алтернатива со 5 INTERCHANGABLE

INTERCHANGABLE ПОЗАДИНА МОДЕЛИ Можете да го промените изгледот на овој накит ѕид организатор страна лизгање в

DEN 754.80
20 КОМПЈУТЕРИ Весник Матрицата Пластични Излет во Собата за Списанието Лаптоп Дневник Бележник DIY Цртање Образец
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

20 КОМПЈУТЕРИ Весник Матрицата Пластични Излет во Собата за Списанието Лаптоп Дневник Бележник DIY Цртање Образец

Весник Stencils Обновливи : Лесно да се чисти со топла сапуница вода и сува, перат и еднократно.Моден Дизајн :

DEN 118.80
Јога Тркала Јога Круг Јога Рамнотежа Додатоци Постпартална Фитнес Еколошки Компресија Удобност за Истегнување
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Јога Тркала Јога Круг Јога Рамнотежа Додатоци Постпартална Фитнес Еколошки Компресија Удобност за Истегнување

Промена на вашиот живот : Назад масажа, подобра рамнотежа, поголема флексибилност и основни сила се меѓу

DEN 1869.60
Дизајнер ИЗЛЕЗ Знак - Сребро - Мали
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Дизајнер ИЗЛЕЗ Знак - Сребро - Мали

Направен во САД.Димензии : 2"H X 5" В Премиум Lasered Изработен Од Пластика.Пријавете се вклучува, факултативна

DEN 215.76