• Неодамнешно
Moringa Масло Органски 4 ОЗ – USDA Сертифицирани Органски Moringa Семе Масло - Moringa Масло за Лице, Moringa Oleifera за Раст на Косата - Терапевтски Одделение, Undiluted, Не-ГМО

Moringa Масло Органски 4 ОЗ – USDA Сертифицирани Органски Moringa Семе Масло - Moringa Масло за Лице, Moringa

Buyers rating:
DEN 479.76

Количина на стоки

ВИСОК КВАЛИТЕТ на USDA СЕРТИФИЦИРАНИ ОРГАНСКИ MORINGA МАСЛО : 100% Чист и Природни, Терапевтски Одделение Етерични Масла, Ладно-цедените, Undiluted Органски Moringa Семе на Нафта (Moringa olefeira) од внимателно одбрани семе.Нашите Органски Moringa Масло е пакувана & пакувани во САД и е ГМО Слободни, без Суровост, не се тестирани на животни.ПРИРОДНА ЗДРАВА КОЖА/HAIRCARE : Moringa се соочуваат со масло ја зголемува кожата апсорпција на влага и средства за производство на нафта.Moringa за коса, им помага со здрав раст на косата.Подобрување на појавата на брчките и да се спречи доделување на мускулите на лицето.Бидете сигурни да се разредува со друг превозник масло како што јојоба, масло од кокос или слатко бадемово масло кога се применува локална примена.ОДЛИЧЕН ЗА СМИРУВАЊЕ На : Moringa масло органски има моќни смирувачки својства што можат да ви помогнат да исцели рани, посекотини, инциденти, лузни, и изгореници.БЕЗБЕДНОСТ на ПРЕТПАЗЛИВОСТ : За надворешна употреба само.Се препорачува Етерично Масло Безбедност е да се разредува со превозникот масло пред да аплицираат за вашата кожа, за да се минимизираат несаканите реакции.Ние ви препорачуваме да patch тест на масла за тематски употреба.Се разредува мала количина на етерични масла со превозникот масло на избор за чистење на кожата на внатрешноста на вашиот лактот или рачниот зглоб.Се покрива со завој и се остава 24 часа.Ако осип или се појавува црвенило, прекинете со употреба на производот.ПАРИ ГАРАНЦИЈА за враќање на : Ние сме убедени дека нашите масла се далеку од највисок квалитет, ние нудиме целосна 100% 365 ден Парите Назад Гаранција.Ако не сте целосно задоволни со Up Nature Органски Moringa Етерични Масла, ние ќе рефундирање на вашите целиот купување.На Up Nature Moringa е совршен сам или кога се додава за да лосиони за да омекне сува јадеж на кожата.На Up Nature Moringa е совршен сам или кога се додава за да лосиони за да омекне сува јадеж на кожата.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

EXCELLO ГЛОБАЛНИ ПРОИЗВОДИ Селски Ѕид Монтирани Накит Организатор: Стара Шик Накит Кутија Алтернатива со 5 INTERCHANGABLE
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

EXCELLO ГЛОБАЛНИ ПРОИЗВОДИ Селски Ѕид Монтирани Накит Организатор: Стара Шик Накит Кутија Алтернатива со 5 INTERCHANGABLE

INTERCHANGABLE ПОЗАДИНА МОДЕЛИ Можете да го промените изгледот на овој накит ѕид организатор страна лизгање в

DEN 754.80
5pcs Воздушниот Компресор Елемент Црево,Воздушниот Компресор Додатоци Фрлија Челик Плетенка Кочница Молчи Масло
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

5pcs Воздушниот Компресор Елемент Црево,Воздушниот Компресор Додатоци Фрлија Челик Плетенка Кочница Молчи Масло

Посебно дизајниран за поврзување на воздушниот компресор компонента, 42cm / 16.5 во цревото должина за да с

DEN 926.16