• Неодамнешно
14430 3.2 Volt Батерија Соларна Батерија со Полнач, Земени 3.2 V 450mAh 14430 LiFePO4 Батерија за Соларен Панел Отворено Градина Светла, 8 Pack 14430 Батеријата, со 4-Пристаништа LiFePO4 Полна

14430 3.2 Volt Батерија Соларна Батерија со Полнач, Земени 3.2 V 450mAh 14430 LiFePO4 Батерија за Соларен Панел

Buyers rating:
DEN 359.76

Количина на стоки

Важна ЗАБЕЛЕШКА - ве Молиме Проверете ја Големината и VOLTS Пред да Нарачате.Ова не е АА големина на батеријата и не се вклопуваат да се замени со АА големина на батерија, ова е 4/5 AA големина на батеријата.Ова е ПОКРАТОК од една АА големина на батеријата.Разноврсна Батерија - ДОНЕСЕНА 14430 Li Fe PO4 батеријата Компатибилен со отворено соларни светилки, Четка за Заби, Хлапак, Home Security Системи, Дигитални Камери, Мобилни глувчето или тастатурата. 3.2 Volt Li Fe PO4 Полначот - На 14430 Li Fe PO4 3.2 V батерија полнач е дизајниран за полнење 14430 3.2 volt соларна батерија батеријата.Висока дефиниција LED дисплеи реално време со статус на полнење.Пријава до 4 акумулатори во самостојно, без да се само наполнете ги батериите во парови.Секој од четирите батерии набљудувачите и трошоци независно.Изградена во USB Кабел - На лесен и компактен батерија полнач со вграден-на полнење преку USB кабел дека stows далеку во назначени безбедна коритото за да зачувате простор и да се спречи оштетување. (Разноврсна Полнење Опција : USB или Микро текст).Smart Protection - Го полначот се вграден сигурност заштита : полнење заштита, испуштање заштита, во текот тековната заштита, краток спој заштита.ЗАБЕЛЕШКА : НЕ се КОРИСТИ НЕ-БАТЕРИЈА 14430 БАТЕРИИ СО ПОЛНАЧ - употреба со не-батерија може да доведе до можни оган или на полначот на неуспех.Ве молиме Проверете ја Големината и VOLTS Пред да Нарачате.Ова не е АА големина на батеријата и не се вклопуваат да се замени со АА големина на батерија, ова е 4/5 AA големина на батеријата.Ова е ПОКРАТОК од една АА големина на батеријата.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

5pcs Воздушниот Компресор Елемент Црево,Воздушниот Компресор Додатоци Фрлија Челик Плетенка Кочница Молчи Масло
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

5pcs Воздушниот Компресор Елемент Црево,Воздушниот Компресор Додатоци Фрлија Челик Плетенка Кочница Молчи Масло

Посебно дизајниран за поврзување на воздушниот компресор компонента, 42cm / 16.5 во цревото должина за да с

DEN 926.16
СКМ Y410-N03 Навој, Т-Тип, Spacer
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

СКМ Y410-N03 Навој, Т-Тип, Spacer

SPACER.НАВОЈ.ТТИП.Пневматски Додаток.Pneumatics.На ефикасна и чисти изглед на AC серија ви овозможува да се избер

DEN 237.36
Соларни уличното осветлување Отворено Издржливост Светлина Сончева Светлина 90W Движење Senor уличното осветлување,
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Соларни уличното осветлување Отворено Издржливост Светлина Сончева Светлина 90W Движење Senor уличното осветлување,

????【Соларни Интегрирани уличното осветлување】Ова отворено соларни уличното осветлување може да се по

DEN 2039.76