• Неодамнешно
8 Парчиња Борови Дрво Stencils Уметност Сликарство Шаблони Stencils за Сликарство на Дрво Зимски Одмор DIY Ѕид Кат Оркестарот Резерви (11.4 x 11.4 Инчи)

8 Парчиња Борови Дрво Stencils Уметност Сликарство Шаблони Stencils за Сликарство на Дрво Зимски Одмор DIY Ѕид

Buyers rating:
DEN 239.76

Количина на стоки

Детали за производот : пакетот содржи 8 парчиња борови дрво stencils, што е доволно за вас да се применуваат, секој матрицата мерки за прибл. 11.4 x 11.4 инчи, идеален за scrapbooking цртање следење, куќа разубавувањето, што прилично прилог на вашиот дом или убава декорација.Издржливи и обновливи : на борови дрво форма матрицата е направен на квалитет на ПЕТ материјал, флексибилни уште издржлив, лесен за чиста и сува, перат, обновливи и bendable, лесен за користење, исто така, се безбедни за децата да работат со лак рабови.Борови дрво дизајн : уметност сликарство шаблони stencils се дизајнирани во различни форми на борови дрво, постојат дрвја и грмушки, реални cedar борови дрвја во различни стилови и големини може да ги исполни вашите различни занает проекти.Развиваат својата фантазија : нашата елка stencils се лесно да се наслика на дрво, ѕид, ткаенина, стакло, хартија и така натаму, можете да ги користите овие stencils да се направи акрилик се прелива сликарство, следење на платно, креда цртање, сунѓерот четка прислушување, мала четка и airbrush сликарство ви донесе многу DIY смешно време.Разноврсна употреба : овие DIY цртање stencils се способни за создавање на борови дрво цртање на било какви други предмети; Овие дрво stencils може да се широко се применува за да ги красат рачно изработени картички, коверти, уметнички дела, дрво stenciling, ќе биде практична зима Божиќ дома декор избор.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Соларни уличното осветлување Отворено Издржливост Светлина Сончева Светлина 90W Движење Senor уличното осветлување,
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Соларни уличното осветлување Отворено Издржливост Светлина Сончева Светлина 90W Движење Senor уличното осветлување,

????【Соларни Интегрирани уличното осветлување】Ова отворено соларни уличното осветлување може да се по

DEN 2039.76
Јога Тркала Јога Круг Јога Рамнотежа Додатоци Постпартална Фитнес Еколошки Компресија Удобност за Истегнување
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Јога Тркала Јога Круг Јога Рамнотежа Додатоци Постпартална Фитнес Еколошки Компресија Удобност за Истегнување

Промена на вашиот живот : Назад масажа, подобра рамнотежа, поголема флексибилност и основни сила се меѓу

DEN 1869.60