• Неодамнешно
Јога Тркала Јога Круг Јога Рамнотежа Додатоци Постпартална Фитнес Еколошки Компресија Удобност за Истегнување и Подобрување На Назад се Наведнуваат (Розева)

Јога Тркала Јога Круг Јога Рамнотежа Додатоци Постпартална Фитнес Еколошки Компресија Удобност за Истегнување

Buyers rating:
DEN 1869.60

Количина на стоки

Промена на вашиот живот : Назад масажа, подобра рамнотежа, поголема флексибилност и основни сила се меѓу многуте предности на ролери.Се создаде подлабоко asanas, физички вежби за јога и подобрени ставови.Подобрување на вашата јога : Ова јога тркала ќе отвори нови секвенци и форми за вас.Јога воланот е еден од помошните уреди на yoga.By копирање на човечкото тело крива, може да помогне да се водат на лигаменти, истегнување на ' рбетот, да им помогне на лекар да се држат настрана од hunchback, и вежбање на стомачните сила за почетници и напредни јога.Комфорни и издржливи : На заоблени изглед одговара на ергономски активна положба на ' рбетот.Со thickest подлога на располагање, тоа перници вашите дланки, стапала и назад за време на вежбање за дополнителна удобност.Високо-квалитетна структура : внатрешниот прстен на јога воланот е направен од супер-отпорни PC смола материјал, и надворешниот прстен е направен од еколошки-пријателски не се лизга TPE.За да се осигура безбедноста и стабилноста на вежбање, анти-лизга и еластична соживот е добар амортизирање на сила против телото е притисок.Здравствени Придобивки : Јога Воланот е совршен јога придружник.Ментално, јога може да го намали стресот и анксиозноста.Физички, ќе добиете повеќе флексибилен, пластика и внатрешни здравје на телото.Име на производ : Јога Тркала Боја : сина, розова Големина : 33*13cm носивоста : 250kg Пакување : Јога Тркала +1 платно торба опис : 1. Јога воланот е помошен објект да се отвори градите и градите да помогне за подобрување на обликот на hunchback. 2. На заоблени изглед согласува со ергономски активна положба на ' рбетот. 3. Внатрешниот прстен е направен од супер-отпорни PC смола материјал + надворешниот прстен за заштита на животната средина не се лизга TPE. 4. Гаранција за безбедноста и стабилноста на пракса.Надворешниот круг на заштита на животната средина TPE, не се лизга и еластична соживот е добар бафер против телото е надолен притисок.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

СКМ Y410-N03 Навој, Т-Тип, Spacer
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

СКМ Y410-N03 Навој, Т-Тип, Spacer

SPACER.НАВОЈ.ТТИП.Пневматски Додаток.Pneumatics.На ефикасна и чисти изглед на AC серија ви овозможува да се избер

DEN 237.36
5pcs Воздушниот Компресор Елемент Црево,Воздушниот Компресор Додатоци Фрлија Челик Плетенка Кочница Молчи Масло
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

5pcs Воздушниот Компресор Елемент Црево,Воздушниот Компресор Додатоци Фрлија Челик Плетенка Кочница Молчи Масло

Посебно дизајниран за поврзување на воздушниот компресор компонента, 42cm / 16.5 во цревото должина за да с

DEN 926.16