• Неодамнешно
Карбонски влакна 2 парчиња Автомобил Rearview Огледало Покрие Намали За Кадилак CT5 2020-2021-2022

Карбонски влакна 2 парчиња Автомобил Rearview Огледало Покрие Намали За Кадилак CT5 2020-2021-2022

Buyers rating:
DEN 1197.12

Количина на стоки

100% Нови (Квалитет се Проверуваат пред превозот).Материјал : ABS Пластика + Тројно позлатен.Завршна Површина : Карбонски Влакна Обложена.Позиција : Rearview Огледало И Лесен За Инсталација : Селотејп.За Кадилак CT5 2020-2021-2022. 100% Нови (Квалитет се Проверуваат пред превозот) Боја : Карбонски Влакна црна.Материјал : ABS Пластика + Тројно позлатен завршна Површина : Карбонски Влакна Обложени Пакетот вклучува : 2 парчиња(Лево и Право) Лесен за Инсталација : селотејп.Нема сечење или дупчење бара автомобилот изгледа Модата и убава.Сосема нов поинаков поглед на сигурно фати сите внимание .!!!Инсталирајте Чекор : 1.Pls употреба на алкохол или агент за чистење на позицијата на инсталацијата (да бидете сигурни дека тоа без маснотии.Восок или прашина итн.) 2.pls се обезбеди позиција на инсталација може да биде целосно одговара на случај пред да ја инсталирате, (Забелешка : ако има било какви прашања или misfit , ве молиме контактирајте со нас) 3.Rive силна двострано лепило на грбот , ако ги исполнуваат случај на релативно ниска температура, ве молиме греење тоа преку фен или полесни . 4.Според споредба држиме до неа и притиснете за 1-2 минути (Забелешка : не се мијат вашиот автомобил во 24hours , лепило треба да биде поправено по 12 часа ) 5.Инсталацијата се веќе завршени , DIY објект - Лесно да се инсталира пакетот ќе sent via (USPS, за по 7-15 работни дена ќе може да се добие тоа.Сите нарачки ќе се испраќаат во рок од 24 часа!Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас.Ви благодариме!.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Соларни уличното осветлување Отворено Издржливост Светлина Сончева Светлина 90W Движење Senor уличното осветлување,
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Соларни уличното осветлување Отворено Издржливост Светлина Сончева Светлина 90W Движење Senor уличното осветлување,

????【Соларни Интегрирани уличното осветлување】Ова отворено соларни уличното осветлување може да се по

DEN 2039.76
20 КОМПЈУТЕРИ Весник Матрицата Пластични Излет во Собата за Списанието Лаптоп Дневник Бележник DIY Цртање Образец
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

20 КОМПЈУТЕРИ Весник Матрицата Пластични Излет во Собата за Списанието Лаптоп Дневник Бележник DIY Цртање Образец

Весник Stencils Обновливи : Лесно да се чисти со топла сапуница вода и сува, перат и еднократно.Моден Дизајн :

DEN 118.80