• Неодамнешно
EXCELLO ГЛОБАЛНИ ПРОИЗВОДИ Селски Ѕид Монтирани Накит Организатор: Стара Шик Накит Кутија Алтернатива со 5 INTERCHANGABLE Позадина Options/Нараквица Организатор/Ѓердан Носител?

EXCELLO ГЛОБАЛНИ ПРОИЗВОДИ Селски Ѕид Монтирани Накит Организатор: Стара Шик Накит Кутија Алтернатива со 5 INTERCHANGABLE

Buyers rating:
DEN 754.80

Количина на стоки

INTERCHANGABLE ПОЗАДИНА МОДЕЛИ - Можете да го промените изгледот на овој накит ѕид организатор страна лизгање во еден од нашите 4 уникатни модели или тоа може да се користат без вметнување да се покаже вашиот ѕид боја.Оваа функција го прави СОВРШЕН ПОДАРОК!.ВИСИ НАКИТ ОРГАНИЗАТОР : Вклучува мрежа жица за обетки, отстранлив хривнија род, 20 виси куки, и 2.5" полица за дополнителни додатоци или накит складирање.ПОГОЛЕМИ ОД ДРУГИТЕ : 13"x17" со дебел селски дрво рамка, но доволно мала да се вклопи во речиси било каде, вклучувајќи ги вашата спална соба, шкаф, или бања ѕид.ЛЕСЕН ЗА ИНСТАЛАЦИЈА : накит носителот виси на две здрав куки.Тоа е толку лесно како виси слика на вашиот ѕид.ГАРАНТИРАН КВАЛИТЕТ : Бродови и Услуги со со Премиерот достапни A-Z гаранција за парите назад.Висок квалитет на тешки-должност и ИЗГРАДЕН за ДА ТРАЕ!Направени од страна на Excello Глобални Производи.Ние сме едно семејство во сопственост на САД компанија и ние се прави квалитетни производи за над 50 години.Нашиот Накит Држачот за Ѕид е правилно Поставена и ќе ви помогне да ги организирате вашите обетки, белегзии, ѓердани и други додатоци.Тоа е одлична алтернатива за Накит Кутија.Висат вашиот ѓердани на еден од 16 куки на дното.Нараквици и часовници може да бидат зачувани на хривнија род.Додатоци и други накит може да се чуваат на страна на куки.Обетки може да се висеше на жица mesh.Накит носителот организатор доаѓа со 4 меѓусебно позадина влошки.Ова ви овозможува да го изберете оној кој одговара најдобро за вашата соба и стил.Исто така имате опција на не користите вметнете и со вашиот ѕид боја show преку.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

5pcs Воздушниот Компресор Елемент Црево,Воздушниот Компресор Додатоци Фрлија Челик Плетенка Кочница Молчи Масло
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

5pcs Воздушниот Компресор Елемент Црево,Воздушниот Компресор Додатоци Фрлија Челик Плетенка Кочница Молчи Масло

Посебно дизајниран за поврзување на воздушниот компресор компонента, 42cm / 16.5 во цревото должина за да с

DEN 926.16