• Неодамнешно
Cuticle Nipper - Ingrown Дебели Ноктите Clippers Нокти Педикир Клешти Машина за Нега на Ноктите Алатка(црна)

Cuticle Nipper - Ingrown Дебели Ноктите Clippers Нокти Педикир Клешти Машина за Нега на Ноктите Алатка(црна)

Buyers rating:
DEN 366.96

Количина на стоки

ГОЛЕМ OPENNING - 11mm голем отвор, ноктите може да се намали, без разлика колку се дебели или беспомошна, на состанокот различни барања.ИЗДРЖЛИВИ - BO hot-dip blackening технологија, тешко е доволно и исклучителна доволно за трајни и долго време се користи.Се ПРЕПОРАЧУВА ЗА МАЛИ CUTICLE ОБЛАСТИ - Ефикасно за сечење ingrown, густа, тешко пети ноктите, совршен за професионална употреба или лична употреба.ТОЧНИ се ОТСТРАНУВА - Моќен пролет, телескопски слободно, трајни производи за долго време се користи.ЛЕСЕН ЗА држење - дебела рачка подобрување на рака чувства, поголеми површината за контакт дава повеќе удобно користење искуство.Пакет Листа : 1 x Помине Clipper Функција : 1. 11mm голем отвор, ноктите може да се намали, без разлика колку се дебели или беспомошна, на состанокот различни барања. 2. BO hot-dip blackening технологија, тешко е доволно и исклучителна доволно за трајни и долго време се користи. 3. Ефикасно за сечење ingrown, густа, тешко пети ноктите, совршен за професионална употреба или лична употреба. 4. Моќен пролет, телескопски слободно, трајни производи за долго време се користи. 5. Дебела рачка подобрување на рака чувства, поголеми површината за контакт дава повеќе удобно користење искуство.Спецификација : Состојба : 100% Сосема Нов Објект Од Типот : Ноктите Clipper Материјал : Не ' Рѓосувачки Челик Боја : Црна .

Карактеристики на стоката

Condition:
100% Brand New
Item Type:
Nail Clipper 
Material:
Stainless Steel
Color:
Black 

Купувачи како што сакаат

Зајак Со Две Предни Заби Складирање Кошница,Големи Перење Забавува со Рачки Расклопна Складирање Корпа за Детска
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Зајак Со Две Предни Заби Складирање Кошница,Големи Перење Забавува со Рачки Расклопна Складирање Корпа за Детска

ДИМЕНЗИЈА : 19.3x11.8x15.9 инчи (49x30x40.5 cm), погодно да се приспособат на повеќе од 20 на тенки парчиња облека.МАТЕР

DEN 575.76
Најдобри Божиќ Украси DIY Божиќ Украси за Надвор Внатре Грда Божиќ Украс Божиќ Златен Бел Црвен Лак Божиќ Декорација
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Најдобри Божиќ Украси DIY Божиќ Украси за Надвор Внатре Грда Божиќ Украс Божиќ Златен Бел Црвен Лак Божиќ Декорација

15% !!Geat !! 【Брза Испорака】720 дена!!!!!Има за цел да се избере побрзо логистика за вас.xiloccer персоналните божи

DEN 98.16