• Неодамнешно
20 КОМПЈУТЕРИ Весник Матрицата Пластични Излет во Собата за Списанието Лаптоп Дневник Бележник DIY Цртање Образец Весник Stencils 4x7 Инчен

20 КОМПЈУТЕРИ Весник Матрицата Пластични Излет во Собата за Списанието Лаптоп Дневник Бележник DIY Цртање Образец

Buyers rating:
DEN 118.80

Количина на стоки

Весник Stencils Обновливи : Лесно да се чисти со топла сапуница вода и сува, перат и еднократно.Моден Дизајн : 20 различни весник матрицата се дизајнирани за да се создаде вашиот совршен дневна или личност графити.Матрицата Материјал : Направен од висок квалитет на Еко-пријателски домашно МИЛЕНИЧЕ, Не само cleanable, но, исто така, флексибилни и цврсти,можете да ги користите за долго време без да се грижиш за тоа се кршат.Соодветна Големина : Секој весник матрицата големина е 4 x 7 инчи, погоден за повеќето од тетратка А5 и организатор, погодно за секојдневна употреба, исто така Можете да ги приложите вашите матрицата во вашиот весник.Широко се Користи : Можете да ги красат свој дневник,весник,писма,распоред на книги,честитки,рачно изработени семеен празник картички и повеќе со списанието матрицата.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

5pcs Воздушниот Компресор Елемент Црево,Воздушниот Компресор Додатоци Фрлија Челик Плетенка Кочница Молчи Масло
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

5pcs Воздушниот Компресор Елемент Црево,Воздушниот Компресор Додатоци Фрлија Челик Плетенка Кочница Молчи Масло

Посебно дизајниран за поврзување на воздушниот компресор компонента, 42cm / 16.5 во цревото должина за да с

DEN 926.16