• Неодамнешно
Antilog Кревет Крошна, Бебе Деца Круг Купола Кревет Крошна Комарец Пребивање Завеса Покрие Дома Спална Соба Декорација(Розева)

Antilog Кревет Крошна, Бебе Деца Круг Купола Кревет Крошна Комарец Пребивање Завеса Покрие Дома Спална Соба

Buyers rating:
DEN 252.00

Количина на стоки

Изработен од полиестер материјал, меки, удобни, дише, животната средина-пријателски и безбедно да се користи.Креирање на безбедно, пријатна и удобна чувство за вашите деца, тие може да се прочитаат или да се игра со нивните пријатели во тоа, само обезбедување на тајни, нежен простор за нив.Тоа би можело да ги заштити децата од гризе од комарци и муви, и тоа да може ефективно да го блокира прашина и заслепувачка светлина, погоден за користење во текот на летото.Многу лесно да се инсталира со вклучени челичен прстен, куки и навртки, не се потребни никакви посебни алатки или инсталирани искуства.Совршен за виси над крошна кревет, креветчето, hammock или соба катчиња во вашиот дом.Опис : Нашите Деца Кревет Крошна е направен од мек полиестер материјал, еко-пријателски и удобно.Тоа е совршен за виси над крошна кревет, креветчето, hammock или соба катчиња во детска' соба, бидејќи тоа може да создаде безбедна, пријатна и удобна чувство за нив, тие би можеле да играат со своите мали пријатели во тоа, деликатна и таинствени.И тоа би можело да ги заштити децата од гризе од комарци и муви во лето.Тоа е исто така многу лесно да се инсталира со вклучени челик прстени, куки и завртки.Како голем кревет крошна, дојде на и изберат еден за вашите деца!Спецификации : Состојба : 100% Сосема Нов Материјал : Полиестер Боја : Бела, Виолетова, Розова, Сива, каки (Изборен) Вкупна Висина : Околу. 240cm / 7.87 нозе (Не се вклучени должината на врвот памук string) Дијаметар на Челик Прстен : Прибл. 46cm / 18.1 инчен Пакет Тежина : Околу. 475g Пакет се Вклучени : 1 x Памук Кревет Крошна 1 x Челик Прстен 1 x Кука 1 x Кука основна Плоча 1 x селотејп 2 x Завртки ве Молиме Имајте во предвид : 1. Ве молиме овозможи 0-1inch грешки поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашето разбирање. 2. Набљудувачите не се калибрира истата точка боја се прикажани во фотографии може да се покажуваат малку различен од вистинскиот објект.Ве молиме да земете во реалниот како стандард.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Соларни уличното осветлување Отворено Издржливост Светлина Сончева Светлина 90W Движење Senor уличното осветлување,
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Соларни уличното осветлување Отворено Издржливост Светлина Сончева Светлина 90W Движење Senor уличното осветлување,

????【Соларни Интегрирани уличното осветлување】Ова отворено соларни уличното осветлување може да се по

DEN 2039.76