• Неодамнешно
ЛИНА Преносни Шампон Сад со Прилагодлива Висина, Возен Салон Слив за Професионални Косата Дома и Студио, Црна

ЛИНА Преносни Шампон Сад со Прилагодлива Висина, Возен Салон Слив за Професионални Косата Дома и Студио, Црна

Buyers rating:
DEN 718.80

Количина на стоки

Пренослив дизајн за да се оптимизира просторот.Приклучок за да се спречи вода надвор, одвод црево за да го испразните од вода.Прилагодлива висина за да се задоволат потребите на различни клиенти.Лесен и издржлив, лесен за чистење.Компатибилен со сите видови на салонот столици, клиент столици, backwash седишта и берберот столици.На ЛИНА Преносни Шампон Сад Мијалник е-мора да има за вашиот во домот клиенти.Мијалникот може да биде трајно да се инсталира и користи во вашиот салон за убавина, и, исто така, е пренослива и може да се донесе директно на клиентот дома.За патување употреба, едноставно снабдување со извор на вода како што се вода во стомна или црево, и може да се исцеди слив во кофа, или на друго место.Ќе ви се допаднат погодност на постоење на оваа заштеда на простор шампон сад во вашиот дом салон или вашиот suite.Ова поедноставување шампон мијалник е, исто така, расклопна, кој го направи совршен додаток на вашата on-the-go салон резерви.На прилагодлива висина одговара на тоа со каков било шампон стол.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

5pcs Воздушниот Компресор Елемент Црево,Воздушниот Компресор Додатоци Фрлија Челик Плетенка Кочница Молчи Масло
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

5pcs Воздушниот Компресор Елемент Црево,Воздушниот Компресор Додатоци Фрлија Челик Плетенка Кочница Молчи Масло

Посебно дизајниран за поврзување на воздушниот компресор компонента, 42cm / 16.5 во цревото должина за да с

DEN 926.16