• Неодамнешно
APQ Пакување од 500 Џамбо Gusset Поли Кеси на Ролна 14 x 13,5 x 27. Голем Перфорирани Јасно Кеси 14 x 13 1/2 x 27. Дебелина Од 1,5 Мили. Проширување со Пластични Кеси за Индустриски, служ?

APQ Пакување од 500 Џамбо Gusset Поли Кеси на Ролна 14 x 13,5 x 27. Голем Перфорирани Јасно Кеси 14 x 13 1/2

Buyers rating:
DEN 400.56

Количина на стоки

Пакување од 500 GUSSETED ПОЛИ КЕСИ НА РОЛНА 14" x 13,5" x 27" е unprinted јасно кеси кои се лесни решение за пакување, транспорт и чување на чудни големина предмети.Овие складирање кесички се направени од ниска густина полиетилен и може да се рециклираат.Страна gusseted поли торби имаат 1.5 Мили дебелина.СУПЕРИОРЕН КВАЛИТЕТ : целата Наша gusset кесички се направени од 100% богородица со Ниска Густина Полиетилен смола која ги исполнува USDA спецификации за контакт со производи наменети за човечка исхрана. 1.5 мили страна gusset пластични кеси има проширување со pleat на двете страни.Страна gussets се прошири за да се приспособат на голем или неправилна големина предмети.На перфорација помеѓу 14" x 13 1/2" x 27" 1.5 мили страна gusseted кеси на ролна и 3" core со 1" со дијаметар од главниот приклучок се направи за брзо и лесно издавање.ТЕШКИ-ДОЛЖНОСТ : Пластични проширување со Кеси се отпорни на влијание (не солза лесно), влага (вода доказ), и хемикалии (може да издржи до многу опасни материјали).ЕФЕКТИВНИ : Големо-pack јасно пластика gusset стил кеси се една од повеќето разумни пакување решенија за исполнување на вашите купувачи го носат надвор потреби.Практичен и буџет, овие промет на големо со пластични кеси се одлични за чување на различни производи од прехранбената за опрема и делови.ПРИМЕНА : Перфорирани gusseted поли кеси функција импресивен јасност и направи за складирање и организација едноставен за индустриски, службата за храна и здравје апликации.Кога вашата торба едноставно мора да одговара на обликот на вашето кутија или производ, gusseted кеси се добри, за пристапни опции во акции на флексибилна амбалажа.Gusset храна одделение кеси се одлични за рефус храна, печива, бонбони, и мулти-парче производи.Големина : 14" x 13,5" x 27".

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Дизајнер ИЗЛЕЗ Знак - Сребро - Мали
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Дизајнер ИЗЛЕЗ Знак - Сребро - Мали

Направен во САД.Димензии : 2"H X 5" В Премиум Lasered Изработен Од Пластика.Пријавете се вклучува, факултативна

DEN 215.76
СКМ Y410-N03 Навој, Т-Тип, Spacer
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

СКМ Y410-N03 Навој, Т-Тип, Spacer

SPACER.НАВОЈ.ТТИП.Пневматски Додаток.Pneumatics.На ефикасна и чисти изглед на AC серија ви овозможува да се избер

DEN 237.36