• Неодамнешно
ZVac Централна Вакуум Систем со 700 Воздух w 26.5 L Капацитет на Резервоар за Моќ Единица Vac - Моќен Тивка 2-Фан Мотор за 10,000 Квадратни. Нога Домови со Електрична Powerhead Млазн?

ZVac Централна Вакуум Систем со 700 Воздух w 26.5 L Капацитет на Резервоар за Моќ Единица Vac - Моќен Тивка

Buyers rating:
DEN 719.76

Количина на стоки

1) ZVac централна вакуум чистење на системот модел ZCVS-1 бела, 1) Централната вакуум пригушувач, 1) Централната вакуум филтер, 1) Централната vac HEPA торба, 1) Монтажа заграда, 1) Лактите, 1) Флексибилни инсталација црево, 2) Централниот вакуум цевки, цевки. 1 - копче за Млазницата Моќ Глава, 1 - Метал Централна Вакум Црево Закачалка, 1 - 30 FT Централна Вакуум Електрични Црево со бензиските Пумпи се Справи & Копчето за Заклучување, 1 - Пластични Алатка Caddy, 1 - Телескопски Стапче со Копчето Дупка, 1 - Пукнатина Алатка, 1 - бришење прашина бришење Прашина Четка, 1 - Коњ Коса Кат Четка, & 1 - Централна Вакуум Интегрирани Стапче, оваа правосмукалка комплет е мора да има за сите домови.Тоа е не-означување гумени тркала.Доаѓа во комплет со алуминиумска ratchet стапче со кабелот за управување со заградата и заштитни кабелот капак.Комерцијални Одделение централна вакум црево вклучени.На ZCVS-1 ZVac централна vac систем се одликува со моќен Ametek 040096 2-фан мотор со 700 воздух watts.На cyclonic од помине моторни дизајн ќе го задржи не само вшмукување моќ проток за долго време, но, исто така, ќе го зголеми вашиот централна вакуум моторни живот за години на чистење.Обезбедува 140" вода лифт вшмукување моќ со 120 v вистина-flow технологија на моторни.Оваа централна вакуум модул е дизајниран на домови до 10.000 квадратни.нозете.централната вакуум издувните пригушувач гарантира мирен ниво на бучава работа до 62 db.Се препорачува да се додаде до 8 централна vac кабелско и 1 vac-пан да се обезбеди оптимална енергија.На метал капацитет на резервоар може да се одржи до 26.5 l на прашина, остатоци, влакната, и повеќе.Телото е направен од тешки метали за да се обезбеди висока издржливост.Изградена и дизајнирана во Канада, ZVac ZCVS-1 централната вакуум единица е совршен за куќи до 10.000 квадратни feets.Еден филтер ткаенина и HEPA торба се предвидени со оваа машина.Soundproofing обезбедува тивка работа, на ниво на бучава е само 62 d B.Можете да додадете до 8 кабелско и vacpan на овој уред без губење на енергија.Во обратна резервоарот гарантира дека торба замена е лесно.Исто така, со обратна вшмукување на прашина е подобро слој во внатрешноста на чантата.Карактеристики : 700 Воздух Watts For Површина До 10.000 Квадратни Feet Noise Ниво 62 d B2-Фан Вистина-Проток Motor Metal Резервоарот се Вклучени : 1) Моќни Централни Вакуум Unit1) Централна Вакуум Muffler1) Централна Вакуум Filter1) Централна Vac Hepa Bag1) Монтажа Bracket1) Флексибилни Инсталација Hose2) Централна Вакуум Цевки Coupling1) Лактот Технички Карактеристики : Airwatts : 700 Amperage : 14 ATank Капацитет : 26.5 LCFM : 137 Sealed Вшмукување (Вода Лифт) : 140"Мотор : Преку-Проток 2 Fans Noise Ниво : 62 d BVoltage : 120 V.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Зајак Со Две Предни Заби Складирање Кошница,Големи Перење Забавува со Рачки Расклопна Складирање Корпа за Детска
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Зајак Со Две Предни Заби Складирање Кошница,Големи Перење Забавува со Рачки Расклопна Складирање Корпа за Детска

ДИМЕНЗИЈА : 19.3x11.8x15.9 инчи (49x30x40.5 cm), погодно да се приспособат на повеќе од 20 на тенки парчиња облека.МАТЕР

DEN 575.76
Ѕидот Поставена Четка Метла Држач за Пропелер Кука Организатор Складирање Решетката за Кујна Бања Плакарот Канцеларија
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Ѕидот Поставена Четка Метла Држач за Пропелер Кука Организатор Складирање Решетката за Кујна Бања Плакарот Канцеларија

Метла носител е направен од висок квалитет на простор алуминиум, кој чувајте ги подалеку од добивање на

DEN 446.16
Reebok Мажите Брзина Tr Крстот Тренер
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Reebok Мажите Брзина Tr Крстот Тренер

Синтетичкиимрежа.Гумен ѓон.Гумен Ѓон.Reebok е Американскиинспириран глобален бренд со длабоко фитнес нас�

DEN 1293.36
Нерѓосувачки Челик Нокти Датотека, Силна Практичност Двојно Двострано Дизајн Носат Отпорни Двојно Страна Нокти
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Нерѓосувачки Челик Нокти Датотека, Силна Практичност Двојно Двострано Дизајн Носат Отпорни Двојно Страна Нокти

Двојно Двострано Дизајн : Преносни нокти датотека усвојува двојно двострано дизајн со удобна рачка, кој

DEN 177.36