• Неодамнешно
iDPRT Етикета Печатач - 2022 Термички Етикета Создателот со Авто Етикета Откривање, 1-3.35 Печати Ширина за Дом, Канцеларија&Мал Бизнис, Погоден за бар-код, Адреса, Полнење ?

iDPRT Етикета Печатач - 2022 Термички Етикета Создателот со Авто Етикета Откривање, 1-3.35 Печати Ширина за

Buyers rating:
DEN 2399.76

Количина на стоки

【Авто Етикета Откривање】Со интелигентни етикета признавање модул, термички печатач може да се открие labels автоматски и печатење прецизно.Нема потреба да се грижите за внесување на погрешен стартна позиција или исчезнати печатите содржини. (SP310 не е за 4×6 етикета). 【Поддршка Етикета До 3.35" Широк】адресата етикета печатач ја поддржува услугата етикета 1"(25мм)-3.35"(85mm) во ширина.Таа работи со топлинска UPC баркод/адреса етикети од било кој бренд на пазарот. (SP310 не е за превозот етикета). 【Преземете Етикета Дизајнер да се Прилагодите Етикета】Со слободен Етикета Дизајнер софтвер за Windows, можете лесно може да се создаде било која етикета ќе треба да се печати.Етикетата Дизајнер на софтвер го поддржува уредување увезени етикети и дизајнирање на нови етикети. 【Одличен Печатење со Перформанси】Со резолуција од 203 DPI и висока брзина на печатење на 100pcs 2×3 labels по min (102mm/s, 50% побрзо отколку заеднички етикета принтери), десктоп термички етикета печатач ќе биде вашиот голем помошник во животот и работата. 【Компатибилен со Windows, Mac и Linux】термички етикета печатач работи со Windows, Mac и Linux Системи.Вие само треба да се поврзете со печатач на вашиот КОМПЈУТЕР со помош на USB кабелот вклучен во пакетот.Ве молиме, преземете го возачот на i DPRT официјална веб-страница пред да започнете со печатење.Нека Работите на Подобро, Побрзо и од Витално значење.Со директна термичка технологија на печатење, печатење може да се направи со користење само на термичка хартија, наместо скапи мастило и tonner.На SP310 термички етикета печатач може да се работи со Етикета Дизајнер софтвер за да го прилагодат labels сакате.Користете го за да се одбележи канти за складирање, пост евиденција за папките, покажуваат информациите за чување стока и за другите.Сите вашата канцеларија или дневна треба да се земат предвид.На SP310 термички етикета печатач е вграден во црна сензор, овозможувајќи да се детектираат labels автоматски се, кој те штити од внесување на погрешен стартна позиција или skewing печатење содржина.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Дизајнер ИЗЛЕЗ Знак - Сребро - Мали
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Дизајнер ИЗЛЕЗ Знак - Сребро - Мали

Направен во САД.Димензии : 2"H X 5" В Премиум Lasered Изработен Од Пластика.Пријавете се вклучува, факултативна

DEN 215.76
Соларни уличното осветлување Отворено Издржливост Светлина Сончева Светлина 90W Движење Senor уличното осветлување,
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Соларни уличното осветлување Отворено Издржливост Светлина Сончева Светлина 90W Движење Senor уличното осветлување,

????【Соларни Интегрирани уличното осветлување】Ова отворено соларни уличното осветлување може да се по

DEN 2039.76