• Неодамнешно
Tatuo 3 Парчиња Елка Налепници Писма Decals Отстранлив Ѕид Налепници ПВЦ Mural Прозорец Декорација за Божиќ Дома Декорација Материјали (Црвено)

Tatuo 3 Парчиња Елка Налепници Писма Decals Отстранлив Ѕид Налепници ПВЦ Mural Прозорец Декорација за Божиќ

Buyers rating:
DEN 191.76

Количина на стоки

Лесен за користење : прво, осигурајте се дека на површината е чиста и сува каде што сакате да се држи, а потоа ја покриваат целата налепница со трансфер филм, бришење на модели со сила, кора исклучување на хартија назад и да ги применуваат налепници на површини, потоа подигнете го трансфер филм и направено.Широк спектар на употреба : убаво украси за Божиќ, Нова Година и така натаму, што може да се примени на многу мазна површина, како на пример ѕид, плочки, очила, мебел, метална и повеќе.Издржлив материјал : поради материјал на налепница за квалитетот на пвц, водоотпорен и издржливи, со отстранлив назад лепило, лесен за употреба и лесно да се инсталира.Налепница, големина : секој налепница лист мерки за прибл. 45 x 26 cm/ 17.7 x 10.2 инчи (LW), и моделот големина е околу. 58 x 43 cm/ 22.8 x 16.9 инчи(LW), дозволената големина за да ги красат.Она што ќе добиете : тоа доаѓа со 3 парчиња на елка писма налепници, доволно количество за вашата употреба; Боја : црвена; Забелешка : ве молиме бидете сигурни дека на површината се чисти и суви пред употреба.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Зајак Со Две Предни Заби Складирање Кошница,Големи Перење Забавува со Рачки Расклопна Складирање Корпа за Детска
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Зајак Со Две Предни Заби Складирање Кошница,Големи Перење Забавува со Рачки Расклопна Складирање Корпа за Детска

ДИМЕНЗИЈА : 19.3x11.8x15.9 инчи (49x30x40.5 cm), погодно да се приспособат на повеќе од 20 на тенки парчиња облека.МАТЕР

DEN 575.76
Најдобри Божиќ Украси DIY Божиќ Украси за Надвор Внатре Грда Божиќ Украс Божиќ Златен Бел Црвен Лак Божиќ Декорација
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Најдобри Божиќ Украси DIY Божиќ Украси за Надвор Внатре Грда Божиќ Украс Божиќ Златен Бел Црвен Лак Божиќ Декорација

15% !!Geat !! 【Брза Испорака】720 дена!!!!!Има за цел да се избере побрзо логистика за вас.xiloccer персоналните божи

DEN 98.16
Нерѓосувачки Челик Нокти Датотека, Силна Практичност Двојно Двострано Дизајн Носат Отпорни Двојно Страна Нокти
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Нерѓосувачки Челик Нокти Датотека, Силна Практичност Двојно Двострано Дизајн Носат Отпорни Двојно Страна Нокти

Двојно Двострано Дизајн : Преносни нокти датотека усвојува двојно двострано дизајн со удобна рачка, кој

DEN 177.36
HK3000 Централна правосмукалка
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

HK3000 Централна правосмукалка

Челик.Произведено во САД.HK3000 Централна вакуум Е Направен Во САД 100% Powdercoated Супер доста и моќни.Висок квал

DEN 9599.76