• Неодамнешно
CleverDelights најголемиот Дел Paperclip Синџир - 3/16 x 5/8 Линк - 25 Нозете - Антички Бакар Боја

CleverDelights најголемиот Дел Paperclip Синџир - 3/16 x 5/8 Линк - 25 Нозете - Антички Бакар Боја

Buyers rating:
DEN 479.76

Количина на стоки

Линк големина : Околу 3/16" x 5/8" Должина : 25 нозе во Боја : Антички бакар.Линк тип : Paperclip синџир Долги и слаби овална врски со рамни страни.Совршен за сопствени занает накит, ѓердани, нараквици, и повеќе, Едноставен и модерен стил.Разгледате нашата продавница за нашата целосна селекција на занает синџир на бои и стилови.Clever Delights бренд paperclip синџир - Направен од железо.Clever Delights 3/16" x 5/8" најголемиот дел paperclip синџир гајтанот. 25 метри.Антички бакар боја.Совршен за сопствени занает ѓердани, белегзии, DIY накит и многу други користи.Околу 2 линкови по инч.Paperclip синџир се состои од долги, тесни врски со рамни страни, давање на овие синџири едноставен, а сепак модерен стил.Елегантен и современ.Направен од железо.Проверете нашата продавница за нашиот голем избор на paperclip синџир големини и бои.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Дизајнер ИЗЛЕЗ Знак - Сребро - Мали
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Дизајнер ИЗЛЕЗ Знак - Сребро - Мали

Направен во САД.Димензии : 2"H X 5" В Премиум Lasered Изработен Од Пластика.Пријавете се вклучува, факултативна

DEN 215.76
СКМ Y410-N03 Навој, Т-Тип, Spacer
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

СКМ Y410-N03 Навој, Т-Тип, Spacer

SPACER.НАВОЈ.ТТИП.Пневматски Додаток.Pneumatics.На ефикасна и чисти изглед на AC серија ви овозможува да се избер

DEN 237.36