• Неодамнешно
TAKECASE за Носење Компатибилен со Nintendo Switch Лајт - Вклучува Торбичка Која Одговара на Адаптер/Полнач, Додатоци, и 16 Игри Складирање - Совршен за Патување - Сина/Тиркизна

TAKECASE за Носење Компатибилен со Nintendo Switch Лајт - Вклучува Торбичка Која Одговара на Адаптер/Полнач,

Buyers rating:
DEN 215.76

Количина на стоки

ОДГОВАРА на ЅИД ПОЛНАЧОТ : Ние дизајниран нашиот случај да одговараат на службен Nintendo AC ѕид адаптер, па можете да ја полните вашата конзола каде сте; други се Префрлите Лајт случаи тврдат дека за да одговара на полначот, но всушност не, но нашата направи без да се оштети вашата конзола кога случајот е исклучен.ИЗДРЖЛИВИ БАЛИСТИЧКИ НАЈЛОН ШКОЛКА : Нема потреба да се грижите за случајно капки со нашите делукс Switch случај; за разлика од другите Switch Лајт случаи кои ги користат само 3мм СТП материјал, наше е направен од високо-квалитет 6mm балистички најлон тешко школка што е водоотпорен и нула-доказ, обезбедување на вашите Вклучите заштитата тоа го заслужува.ИМПРЕСИВНА КАПАЦИТЕТ : Откако го држите вашиот Switch конзола, 16 игра касети, и 2 SD картички, нашиот производ обезбедува повеќе простор во споредба со другите случаи; пространа архивиран додатоци торбичка ви овозможува да ги чувате од суштинско значење додатоци како што се гумени костец, зглобовите ремени, слушалки, AC полнач, и HDMI кабел.ДЛАБОКО-ШКОЛКА за ЗАШТИТА : Додека повеќето се Префрлите Лајт случаи има плитки школка, нашиот случај беше дизајниран со длабоко-школка оддел и мека микрофибер материјал за стручно се заштити и да се обезбеди својата конзола; Радоста-лошите страни не се притисне надолу кога футрола е затворен, спречување на Радост-Един лебдат.ЗАДОВОЛСТВО ГАРАНТИРА : Ние сме исклучително горди на овој случај, па ние се врати со доживотна гаранција против сите дефекти; ако имате проблем со вашиот случај, ни испратите е-брза фотографија на проблемот и ние ќе ви понуди замена или враќање на средствата.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Дизајнер ИЗЛЕЗ Знак - Сребро - Мали
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Дизајнер ИЗЛЕЗ Знак - Сребро - Мали

Направен во САД.Димензии : 2"H X 5" В Премиум Lasered Изработен Од Пластика.Пријавете се вклучува, факултативна

DEN 215.76