• Неодамнешно
ПРОВЕРЕТЕ ја ГОЛЕМИНАТА - Нова Замена Огледало Стакло со ЦЕЛОСНА ГОЛЕМИНА ЛЕПИЛО за BMW 128 135 323 328 335 М3 Патникот Страна Поглед Право RH

ПРОВЕРЕТЕ ја ГОЛЕМИНАТА - Нова Замена Огледало Стакло со ЦЕЛОСНА ГОЛЕМИНА ЛЕПИЛО за BMW 128 135 323 328 335

Buyers rating:
DEN 478.56

Количина на стоки

Автомобилската Одделение замена огледало стакло.Реалната слика покажува огледало стакло на врвот и лепило на дното.Нема пластична подлога плоча во прилог или опфатени.ВАЖНО : ве МОЛИМЕ ЗАБЕЛЕЖЕТЕ 3 ОБЛИК ОПЦИИ на РАСПОЛАГАЊЕ ЗА ОВАА ГОДИНА МОДЕЛ - ПРОВЕРЕТЕ СЛИКА И ДИМЕНЗИЈА ДАДЕНА СО ВАШИОТ АВТОМОБИЛ ПРЕД ЦЕЛ ЗА СООДВЕТНО ОДГОВАРА на Должината (во средината на огледало) : 6 3/4 инчи = 17.2 см Висина (во средината на огледало) : 4 5/8 инчи = 11.8 cm Најдолго Дијагонални Димензии : 6 7/8 инчи = 17.4 cm.НЕ се вклопуваат ретровизор со Автоматско Затемнување факултативна функција.Автоматско затемнување огледало е оној кој има дебел заптивка-како црна пластика rim околу тоа за кои ова огледало НЕ е добра.Се однесуваат на слики на листата.Вклучува двострано Автомобилската Одделение лепило contoured да огледало облик кој овозможува оптимална преносот на топлината и лесна инсталација.Пазете на малите неефикасни лепило закрпи дека fail набргу по инсталацијата, и оставете воздух јазот помеѓу поврзување на слоевите кои причини нерамна инсталација и неправилна топлина функција.Алуминиумски врати обложени вистински огледало стакло за автомобилската апликација.Избегнувајте евтини очила со хром боја спреј филм на врвот кои изгледаат како огледало, но врвот хром спреј згаснува или гребење над кратко време.ВАЖНО : ве МОЛИМЕ ЗАБЕЛЕЖЕТЕ 3 ОБЛИК ОПЦИИ на РАСПОЛАГАЊЕ ЗА ОВАА ГОДИНА МОДЕЛ - ПРОВЕРЕТЕ СЛИКА И ДИМЕНЗИЈА ДАДЕНА СО ВАШИОТ АВТОМОБИЛ ПРЕД ЦЕЛ ЗА СООДВЕТНО ОДГОВАРА на Должината (во средината на огледало) : 6 3/4 инчи = 17.2 см Висина (во средината на огледало) : 4 5/8 инчи = 11.8 cm Најдолго Дијагонални Димензии : 6 7/8 инчи = 17.4 cm ве Молиме споредете го вистинскиот слика и димензија предвидени за вашето возило пред цел да бидете сигурни дека на нарачување соодветно одговара.Ние обезбедуваме истиот работен ден процесирање на нарачката, брза испорака, познавања и помош на персоналот, и 14 ден политика на враќање.Нашата цел намалување на-оф време за истиот работен ден обработка е во 13 : 30 EST.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Компјутерските Звучници Мини Преносни Говорникот, Изградена-во 180mah Батерија 3.5 mm Звучник Приклучок за Мобилен
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Компјутерските Звучници Мини Преносни Говорникот, Изградена-во 180mah Батерија 3.5 mm Звучник Приклучок за Мобилен

ВИСОКИ ПЕРФОРМАНСИ ГЛАС : Мини Звучник има низок напон, ниска потрошувачка на енергија, моќност засилув�

DEN 1737.60
ФИФА 19: 500 ФИФА Поени - PS4 [Дигитален Код]
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

ФИФА 19: 500 ФИФА Поени - PS4 [Дигитален Код]

Изградба на вашиот сон состав и се дел од најпопуларните режим во ФИФА.Поделба Ривали земе на играчи на

DEN 119.76