• Неодамнешно
Ѕидот Поставена Четка Метла Држач за Пропелер Кука Организатор Складирање Решетката за Кујна Бања Плакарот Канцеларија Градина Гаража Перење(3#)

Ѕидот Поставена Четка Метла Држач за Пропелер Кука Организатор Складирање Решетката за Кујна Бања Плакарот Канцеларија

Buyers rating:
DEN 446.16

Количина на стоки

Метла носител е направен од висок квалитет на простор алуминиум, кој чувајте ги подалеку од добивање на ' рѓа и корозија.Со двојно гума зафати слотови, влажни џогерите, валкани rakes или безбол палки нема да се лизга од нашите закачалка.Лесно да се инсталира, едноставно вежба организаторот во ѕидот на вашиот избор за да се одржи вашата џогерите, чистење материјали, или алатки.Водоотпорен дизајн, нашиот закачалка може да се користи на различни места.Совршен за кујна, плакар, гаража, тоалет, канцеларија, одлична за комерцијална употреба.Тоа е вашиот најдобар избор да се чисти вашиот метла, четка, rakes, алатки, спортски equitment или повеќе, да ви помогне да се изгради stroage организација на системот и да ја претвори вашата куќа од нередот дома декор.Спецификација : Состојба : 100% Сосема New Item Тип : Метла Holder Material : Space Алуминиум Боја : Како што е прикажано во picture Style : 1# : 2 Закачалка+2 Куки, 2# : 3 Закачалка+3 Куки, 3# : 4 Закачалка+5 Куки(Изборен)2 Закачалка+2 Куки Големина : Прибл.31cm/12.2in3 Закачалка+3 Куки Големина : Прибл.42cm/16.5in4 Закачалка+5 Куки Големина : Прибл.51cm/20.1 in Weight : Прибл.189g~305g/6.7 оз~10.8 oz Treatment Процес : Мат oxidation Package Листа : 1 x Метла Holder1 x Торба на Додатоци(2 x Завртка,2 x Проширување Завртка) Забелешка : 1. Ве молиме овозможи 12cm грешка поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашето разбирање.2. Набљудувачите не се калибрира истата точка боја се прикажани во фотографии може да се покажуваат малку различен од вистинскиот објект.Ве молиме да земете во реалниот како стандард.

Карактеристики на стоката

Condition:
100% Brand New
Item Type:
Broom Holder
Material:
Space Aluminum
Color:
As shown in the picture
Style:
1#
2 Hanger+2 Hooks Size:
Approx.31cm/12.2in
3 Hanger+3 Hooks Size:
Approx.42cm/16.5in
4 Hanger+5 Hooks Size:
Approx.51cm/20.1in
Weight:
Approx.189g~305g/6.7oz~10.8oz
Treatment Process:
Matte oxidation
Package List:
1 x Broom Holder1 x Bag of Accessories(2 x Screw,2 x Expansion Screw) :
1. Please allow 12cm error due to manual measurement. Thanks for your understanding.2. Monitors are not calibrated same, item color displayed in photos may be showing slightly different from the real object. Please take the real one as standard. :

Купувачи како што сакаат

Зајак Со Две Предни Заби Складирање Кошница,Големи Перење Забавува со Рачки Расклопна Складирање Корпа за Детска
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Зајак Со Две Предни Заби Складирање Кошница,Големи Перење Забавува со Рачки Расклопна Складирање Корпа за Детска

ДИМЕНЗИЈА : 19.3x11.8x15.9 инчи (49x30x40.5 cm), погодно да се приспособат на повеќе од 20 на тенки парчиња облека.МАТЕР

DEN 575.76
Reebok Мажите Брзина Tr Крстот Тренер
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Reebok Мажите Брзина Tr Крстот Тренер

Синтетичкиимрежа.Гумен ѓон.Гумен Ѓон.Reebok е Американскиинспириран глобален бренд со длабоко фитнес нас

DEN 1293.36
Најдобри Божиќ Украси DIY Божиќ Украси за Надвор Внатре Грда Божиќ Украс Божиќ Златен Бел Црвен Лак Божиќ Декорација
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Најдобри Божиќ Украси DIY Божиќ Украси за Надвор Внатре Грда Божиќ Украс Божиќ Златен Бел Црвен Лак Божиќ Декорација

15% !!Geat !! 【Брза Испорака】720 дена!!!!!Има за цел да се избере побрзо логистика за вас.xiloccer персоналните божи

DEN 98.16
HK3000 Централна правосмукалка
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

HK3000 Централна правосмукалка

Челик.Произведено во САД.HK3000 Централна вакуум Е Направен Во САД 100% Powdercoated Супер доста и моќни.Висок квал

DEN 9599.76
Нерѓосувачки Челик Нокти Датотека, Силна Практичност Двојно Двострано Дизајн Носат Отпорни Двојно Страна Нокти
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Нерѓосувачки Челик Нокти Датотека, Силна Практичност Двојно Двострано Дизајн Носат Отпорни Двојно Страна Нокти

Двојно Двострано Дизајн : Преносни нокти датотека усвојува двојно двострано дизајн со удобна рачка, кој

DEN 177.36