• Неодамнешно
Burco 5340 Конвексни Патникот Страна Моќ Замена Огледало Стакло (Планината не се Вклучени) Компатибилен со БМВ Х5, X6 (2007, 2008, 2009, 2010, 2011, 2012, 2013, 2014)

Burco 5340 Конвексни Патникот Страна Моќ Замена Огледало Стакло (Планината не се Вклучени) Компатибилен со БМВ

Buyers rating:
DEN 1754.40

Количина на стоки

ОНА што се ВКЛУЧЕНИ - Вклучена е оптоварувањето Искривено огледало стакло со lasered дупки во рефлективен слој.Ова е Замена Стакло Само.МЕРКА ВАШИОТ СТАКЛО - Ова огледало стакло мерки 8.9375" дијагонално (Најдолго дијагонални димензии од врвот агол на спротивната долниот агол).Тоа е многу важно да се измери вашата чаша за да се осигура дека ќе се нарачување на точни огледало за вашето возило.Исто така, се обрне внимание на обликот на вашето огледало и да се споредуваат со облик на замена огледало.Вообичаено е да се има повеќе Burco Redi Намалувања огледало опции за вашето возило посебни направи, модел, т решат за помалку!.Сите Burco Замена Автомобилската Огледало Стакло е составен од висок квалитет стакло произведени во САД со користење на високо-крај CNC опрема која ги исполнува или го надминува ОЕМ спецификации.Burco Замена Автомобилската Огледало Стакло е доста лесно да се инсталира и огледало силуета и целосни инструкции се испечатени на задната страна на кутијата.Секој Burco Замена Автомобилската Огледало Стакло е точно одговара на вашиот постоечки огледало.Тоа значи дека ќе има иста големина, форма, се наведнувам и карактеристики како вашата оригинална фабрика ОЕМ mirrror. 2007-2013 БМВ Х5. 2008-2014 BMW X6.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Компјутерските Звучници Мини Преносни Говорникот, Изградена-во 180mah Батерија 3.5 mm Звучник Приклучок за Мобилен
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Компјутерските Звучници Мини Преносни Говорникот, Изградена-во 180mah Батерија 3.5 mm Звучник Приклучок за Мобилен

ВИСОКИ ПЕРФОРМАНСИ ГЛАС : Мини Звучник има низок напон, ниска потрошувачка на енергија, моќност засилув�

DEN 1737.60
Соларни уличното осветлување Отворено Издржливост Светлина Сончева Светлина 90W Движење Senor уличното осветлување,
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Соларни уличното осветлување Отворено Издржливост Светлина Сончева Светлина 90W Движење Senor уличното осветлување,

????【Соларни Интегрирани уличното осветлување】Ова отворено соларни уличното осветлување може да се по�

DEN 2039.76
ФИФА 19: 500 ФИФА Поени - PS4 [Дигитален Код]
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

ФИФА 19: 500 ФИФА Поени - PS4 [Дигитален Код]

Изградба на вашиот сон состав и се дел од најпопуларните режим во ФИФА.Поделба Ривали земе на играчи на

DEN 119.76