• Неодамнешно
TCP Глобален Бренд за Професионална Нови 2,5 mm HVLP Спреј Пиштол - Одлично за Високо Изградба на Авто Боја Primer - Метал Шушка апликација и било какви тешки тело бои или Бук?

TCP Глобален Бренд за Професионална Нови 2,5 mm HVLP Спреј Пиштол - Одлично за Високо Изградба на Авто Боја

Buyers rating:
DEN 1679.76

Количина на стоки

TCP Глобален Бренд Високи Перформанси HVLP Спреј Пиштол, со 2,5 mm Течност Совет, 1 Литар Алуминиум Првенство и Воздухот Регулаторот.2.5 mm Течност Совет Ви Овозможува да Спреј Навистина Дебела Материјали како што се Екстремно Високи Изгради или Полиестер Primers, Дебели Емајли, Латекс Бои, Чип Стража, Метал Снегулки, Гел Палта, Итн.Спреј Пиштол има Контрола Копчиња за Целосно Прилагодување над Спреј Шема, Течност Контрола и Воздушниот Притисок.Содржи не ' Рѓосувачки Челик Игла и Млазницата Сет.Пиштол има целосна одбивни главата собранието што му овозможува да произведе Целосно Atomized и во согласност со Спреј Шема за Непречено Професионален Финиш!.Целосна Една Година Гаранција.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Соларни уличното осветлување Отворено Издржливост Светлина Сончева Светлина 90W Движење Senor уличното осветлување,
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Соларни уличното осветлување Отворено Издржливост Светлина Сончева Светлина 90W Движење Senor уличното осветлување,

????【Соларни Интегрирани уличното осветлување】Ова отворено соларни уличното осветлување може да се по

DEN 2039.76
Kleinn Воздух Рогови 51212 Компресија Фитинг
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Kleinn Воздух Рогови 51212 Компресија Фитинг

Вклучува Една Компресија Монтирање.Карактеристики на НикелОбложено Месинг Изградба.Вклучува 1 / 2Инчен

DEN 1344.00