• Неодамнешно
Моќ Брисеви Белење на Заби Комплет | Лесно 7 Ден Третман за Побели Заби | Стоматолог Формулиран Whitener и Дамка Смена | Минимална да Не Чувствителност - Заврши at-Home Белењ?

Моќ Брисеви Белење на Заби Комплет | Лесно 7 Ден Третман за Побели Заби | Стоматолог Формулиран Whitener и Дамка

Buyers rating:
DEN 839.76

Количина на стоки

????Професионално Развива Дома Заби Белење Систем На Моќта Брисеви од 7 дена Интензивна Белење на Заби Комплет вклучува 7 Дамка-Од Брисеви, 7 Бела Брисеви Ултра и Слободни Дамка-Out Брзи Stick пенкало. ????Клинички Тестиран на Резултатите Клинички-истражени и тестирани за да ги избелуваат забите просек од 2 нијанси по првата употреба и 6 нијанси во 7 дена.Резултати од дома белење на заби колекции како Моќ Брис може да трае до 6 месеци. ????минимална да Не чувствителност - Патентиран две-чекор решение, ре-хидрати глеѓ и лифтови површина дамки прво, потоа whitens со нежни carbamide пероксид за искуство кое предизвикува ограничен да не забите чувствителност или иритација на непцата.Моќ Брисеви е ефикасна на кафе, чај, вино, храна и пушењето дамки. ????За Природните Заби и Сите Дентални Реставрации - Ефективно да се работи за да се отстрани дамките на капи, круни, фурнири и други дентални реставрации. ????Лесен За Употреба, - Нема неуредна ленти или досадни устата коцки - Сите што е потребно е 5 минути на ден за да се создаде таа светла бела насмевка од секогаш си сакал.Моќ Брисеви е формулиран за да се произведе веднаш побели, посветла и посреќна насмевка.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Velaurs Дете Комарец Нето, Сина Креветчето Комарец Пребивање Комарец Пребивање Комарец Нето Двојно Патент Виткање
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Velaurs Дете Комарец Нето, Сина Креветчето Комарец Пребивање Комарец Пребивање Комарец Нето Двојно Патент Виткање

Свитлива, може да се стави на мрежата во вашата торба кога не е во употреба, го стави на бирото за развој �

DEN 290.40
Kleinn Воздух Рогови 51212 Компресија Фитинг
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Kleinn Воздух Рогови 51212 Компресија Фитинг

Вклучува Една Компресија Монтирање.Карактеристики на НикелОбложено Месинг Изградба.Вклучува 1 / 2Инчен

DEN 1344.00
FMOGG Хидраулични Салон регулируема Облегалка Берберот Столчиња за Евтини Класичен регулируема Облегалка Берберот
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

FMOGG Хидраулични Салон регулируема Облегалка Берберот Столчиња за Евтини Класичен регулируема Облегалка Берберот

Меки, удобни и мека, стабилна и товарот, Висок раст сунѓер, се враќа брзо.Педалите се направи на сите нерѓ

DEN 408.00