• Неодамнешно
20Ft 16 Мерач AWG Основно Автомобил Алармот Моќ Жица 12V Електронски Кабел Жолта

20Ft 16 Мерач AWG Основно Автомобил Алармот Моќ Жица 12V Електронски Кабел Жолта

Buyers rating:
DEN 268.80

Количина на стоки

20 Ft 16 Мерач AWG Основно Автомобил Алармот Моќ Жица 12 V Електронски Кабел Жолта со LIBONSTORE.Жица Должина : 20 ft Мерач : 16 AWG. 20 Ft 16 Мерач AWG Основно Аларм Моќ Wire Кабел Жолта Овој Оглас Е За : 20 Ft на Жолта 16 Мерач Основно Жица.Совршен за аларми и радија.Ако ви треба 40 Ft Цел количина 2, 60 Ft количина 3, и така натаму, Ние ќе Не сече жица, тоа ќе биде 1 долго дел за она што должина ќе ја побарате.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Зајак Со Две Предни Заби Складирање Кошница,Големи Перење Забавува со Рачки Расклопна Складирање Корпа за Детска
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Зајак Со Две Предни Заби Складирање Кошница,Големи Перење Забавува со Рачки Расклопна Складирање Корпа за Детска

ДИМЕНЗИЈА : 19.3x11.8x15.9 инчи (49x30x40.5 cm), погодно да се приспособат на повеќе од 20 на тенки парчиња облека.МАТЕР

DEN 575.76