• Неодамнешно
Соларни уличното осветлување Отворено Издржливост Светлина Сончева Светлина 90W Движење Senor уличното осветлување, 9000Lm Мрак за да се Зори, Потоп Светлината со Далечи

Соларни уличното осветлување Отворено Издржливост Светлина Сончева Светлина 90W Движење Senor уличното осветлување,

Buyers rating:
DEN 2039.76

Количина на стоки

????【Соларни Интегрирани уличното осветлување】Ова отворено соларни уличното осветлување може да се полни и осветлување, дури и ако на сончеви или облачно дена.По целосно наполнета во 4-6 часа, тоа може да се активираат најмалку 48-56 часови во сензор за движење на владата или 12-15 часа во постојана светлина режим. ⏲【Интелигентна Контрола Соларен Погон уличното осветлување】сончевиот потоп светлината имаат две контролирање методи : 1. Светло Контрола : Автоматски да се вклучи во мрак и да го исклучите во раните утрински часови; 2. Далечинска контрола : користете во 26ft растојание за контрола ON/OFF, поставување на тајмерот (2h, 3h, 5h, 6h, 8h)и прилагодување на светлината(25%, 50%, 75%, 100% ). ????【Сензор за движење ПРЕДВОДЕНА од уличното осветлување】Кога некој поминува по предлогот senor уличното осветлување, ќе се префрлат на светла режим (100% осветленост) и никој не помине страна ќе се префрлат на слабо режим (30% осветленост). ????【IP66 Водоотпорен Соларен Погон уличното осветлување Отворено】Со IP66 водоотпорен оценка, ова ДОВЕДЕ соларни уличното осветлување, исто така, може да се светлина во raining, снег времето.Заштита на производот против широк спектар на времето и се уште светла добро. ❤【Лесна Инсталација и Cordless】Вклучувајќи ги сите собранието додатоци и прирачник за корисникот, ова ДОВЕДЕ област светлина е лесен за монтирање на ѕид, пол, балкон, било каде на отворено.Без Жици се бара и совршен за пешачки патеки, тремови, пред и дворот, градини, приоди за автомобили, или било отворено место дека треба осветлување. 1 x Соларни уличното осветлување. 8 x Завртки. 1 x Далечински Управувач. 1 x Прирачник за Корисникот.JRBFA специјализирана продавница која ги интегрира RWall монтажа и пол монтажа може да се користи во градини, двор, базен, паркинг, аеродром, плаза, кампус, улица, патот, и така натаму.Ве молиме полнење со текот на 6 часа пред прв пат да се користи. -Полнење на директна сончева светлина за 4-6 часа. -Wattage : 90 W. -Батеријата : 3.2 V 1.5 Amh. -Температура на бојата : 6500 K. -Изложеност област : 1080 квадратни.ft. -Инсталација висина : 13-19ft. -Работна температура : - 4 ℃~ 50 ℃.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

FMOGG Хидраулични Салон регулируема Облегалка Берберот Столчиња за Евтини Класичен регулируема Облегалка Берберот
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

FMOGG Хидраулични Салон регулируема Облегалка Берберот Столчиња за Евтини Класичен регулируема Облегалка Берберот

Меки, удобни и мека, стабилна и товарот, Висок раст сунѓер, се враќа брзо.Педалите се направи на сите нерѓ

DEN 408.00