• Неодамнешно
Компјутерските Звучници Мини Преносни Говорникот, Изградена-во 180mah Батерија 3.5 mm Звучник Приклучок за Мобилен Телефон, MP3 PC(Бела)

Компјутерските Звучници Мини Преносни Говорникот, Изградена-во 180mah Батерија 3.5 mm Звучник Приклучок за Мобилен

Buyers rating:
DEN 1737.60

Количина на стоки

ВИСОКИ ПЕРФОРМАНСИ ГЛАС : Мини Звучник има низок напон, ниска потрошувачка на енергија, моќност засилувач IC, чист звук, ниска дисторзија,производство на импресивни 360 ° опкружувачки звук.Обезбеди удобно слушање искуство за вас. 3.5 MM КОНЕКЦИЈА : 3.5 mm аудио кабел е во прилог на дното на преносни звучници и USB порта, исто така, е предвидено.Погоден за MP3,MP4, MP5,мобилни телефони, компјутери и други уреди со 3.5 мм аудио џек.PLUG AND PLAY : Компјутерски говорникот може да универзален USB и 3.5 mm интерфејс совршен за сите видови на компјутери и мобилни телефони.USB Напојува и 3.5 mm Аудио Влез,Само приклучете USB-кабелот во вашиот уред или на напојување и приклучок од 3,5 mm приклучок во вашиот аудио уредот и не треба дискови,нема чекање.ДОЛГО ИЗВЕДБА : Usb говорникот има вграден 180mah батеријата, без надворешна сила е потребно, 1.5 часа за време на репродукција на максималниот волумен, и за 3 часа за време на репродукција на 50% јачина на звук време на Полнење е 2 часа.Низок напон, ниска потрошувачка на енергија.УНИКАТЕН ДИЗАЈН : мазната површина и нежен круг дизајн се направи pc звучник изгледа толку домот.Со бесење дупки и стигнале дизајн, таа е мала и светлина, која може да се носи насекаде.Идеален за надворешна употреба, пешачење, кампување, пикник, плажа, итн.Мал и лесен, висат дупка дизајн, лесно да се носат.Низок напон, ниска потрошувачка на енергија, моќност засилувач IC, чист звук, ниска дисторзија.Вграден-во 180mah батерија, ниту надворешно напојување потребно, се обезбедува една и пол часа на игра време со максимална јачина на звук, или околу 3 часа во 50% јачина на звук.Мал и лесен, висат дупка дизајн, лесно да се carry Low напон, ниска потрошувачка на енергија, моќност засилувач IC, чиста квалитет на звукот, ниските distortion Built-во 180mah батерија, ниту надворешно напојување потребно, се обезбедува една и пол часа на игра време со максимална јачина на звук, или околу 3 часа во 50% јачина на звук.Материјал : ABS.Големина : Прибл. 52 x 52 x 38mm / 2.0 2.0 x x 1.5 во.Отпорност : 4 (Ω).Нарушување : 0.5 (%).Зачестеност одговор опсег : 200-20 K (Hz).Чувствителност SNR : ≥ 89db (d B).Говорникот големина на Единица : 3.5 (mm).Капацитетот на батеријата : 180mah.Пакет тежина : 78g.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Kleinn Воздух Рогови 51212 Компресија Фитинг
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Kleinn Воздух Рогови 51212 Компресија Фитинг

Вклучува Една Компресија Монтирање.Карактеристики на НикелОбложено Месинг Изградба.Вклучува 1 / 2Инчен

DEN 1344.00
ФИФА 19: 500 ФИФА Поени - PS4 [Дигитален Код]
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

ФИФА 19: 500 ФИФА Поени - PS4 [Дигитален Код]

Изградба на вашиот сон состав и се дел од најпопуларните режим во ФИФА.Поделба Ривали земе на играчи на

DEN 119.76
Velaurs Дете Комарец Нето, Сина Креветчето Комарец Пребивање Комарец Пребивање Комарец Нето Двојно Патент Виткање
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Velaurs Дете Комарец Нето, Сина Креветчето Комарец Пребивање Комарец Пребивање Комарец Нето Двојно Патент Виткање

Свитлива, може да се стави на мрежата во вашата торба кога не е во употреба, го стави на бирото за развој �

DEN 290.40
DeVilbiss 802343 Авто Сликарство/Priming Комплет
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

DeVilbiss 802343 Авто Сликарство/Priming Комплет

Авто Сликарство / Priming Систем.Basecoat, Clearcoat и Topcoat Спреј Пиштол.Запечатување и Priming Спреј Пиштол.Оваа 2 Пишто�

DEN 4271.76