• Неодамнешно
Од чисто Злато боб тонка Апсолутна Етерично Масло, Природен & Undiluted, 10ml

Од чисто Злато боб тонка Апсолутна Етерично Масло, Природен & Undiluted, 10ml

Buyers rating:
DEN 636.00

Количина на стоки

100% Чиста боб тонка Апсолутна Етерично Масло - Чисто Злато само произведува највисок квалитет на етерични масла.Нашите боб тонка Апсолутно е 100% чист и целосно undiluted.Ботаничкото име : Dipteryx odorata.Пакувана Во Стакло Килибар Шише Со Dropper - Сите наши етерични масла се полни во 10ml U/V отпорни килибар стаклени шишиња.Вклучена е вграден во dropper за едноставен и лесен пад контрола.Стотици Користи - боб тонка Апсолутна масло може да се ssed да се направи домашна лосиони, свеќи, сапуни, телото миење, масажа масла, се тркалаат на шишиња, и многу повеќе!.Извори & Шишиња Во сад - од Чисто Злато scours свет во потрага за најдобрите растенија & земјоделците.Ние купи директно од изворот и шише сите наши етерични масла во сад.Највисок Квалитет на Гаранција - Ако нашите етерични масла не се најдобрите масла некогаш сте се користи, едноставно јавете ни се за целосна наплата!.Мирис : боб тонка Апсолутна | Големина : 0.33 Fl Мл (Пакување од 1).

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат