• Неодамнешно
SXCZZXJ Коноп Јаже Нето 8mm10cm за Безбедност на Децата Нето Скали се Качувале Нето Езерцето Пребивање Базен Заштитна Маска Пребивање Заштита Нето Скалило Балкон Заштита

SXCZZXJ Коноп Јаже Нето 8mm10cm за Безбедност на Децата Нето Скали се Качувале Нето Езерцето Пребивање Базен

Buyers rating:
DEN 1780.80

Количина на стоки

★Заштитна жица со дијаметар : 8mm мрежа 10cm, дебелината на јаже е доволно за да ви дадат чувство на сигурност. ★Заштитен нето-е мека и лесна за носење, и инсталацијата не е под влијание на терен и има силна адаптибилност. ★коноп јаже нето двојно игла за плетење.Јута јаже е од голема сила и флексибилност.На коноп јаже е издржлив, флексибилни и можат да го издржат тешките услови. ★Дизајнот и структурата на стилот се едноставни, рамката форма се повеќе ригорозни, а тоа нема да се распадне лесно. ★Заштита нето може да се намали во потребната форма и големина според потребите на единката, и сечење нема да влијае на издржливост на јаже нето.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

DeVilbiss 802343 Авто Сликарство/Priming Комплет
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

DeVilbiss 802343 Авто Сликарство/Priming Комплет

Авто Сликарство / Priming Систем.Basecoat, Clearcoat и Topcoat Спреј Пиштол.Запечатување и Priming Спреј Пиштол.Оваа 2 Пишто

DEN 4271.76