• Неодамнешно
Canon Ivy Мобилен Мини Фото Печатач Преку Bluetooth(R), Розово Злато со Канон Цинк Фото Хартија Пак, 50 SheetsandCanon Цинк Пре-Сече во Круг Налепница Хартија, 20 Листови

Canon Ivy Мобилен Мини Фото Печатач Преку Bluetooth(R), Розово Злато со Канон Цинк Фото Хартија Пак, 50 SheetsandCanon

Buyers rating:
DEN 2998.56

Количина на стоки

Печатење од Bluetooth и социјалните медиуми.Печати 2 инчи x 3 инчи [hotos со кора и се држи поддршка.Цинк леплива поддржан фото хартија.За Canon Ivy мини фото печатари. 20 Листови од 2" x 3" ЦИНК Пре-сече во Круг Налепница Хартија. 2 пре-сече во круг налепници по лист.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

DeVilbiss 802343 Авто Сликарство/Priming Комплет
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

DeVilbiss 802343 Авто Сликарство/Priming Комплет

Авто Сликарство / Priming Систем.Basecoat, Clearcoat и Topcoat Спреј Пиштол.Запечатување и Priming Спреј Пиштол.Оваа 2 Пишто�

DEN 4271.76