• Неодамнешно
Ѕидот Sconces Сет на Две, Индустриски Farmhouse Ѕид Светлосни Тела со E26 База, Метал Селски Ѕид Ламба, Тоалет Светлина Тела Ѕид Sconce Осветлување за Дневна Соба и Спалната соба

Ѕидот Sconces Сет на Две, Индустриски Farmhouse Ѕид Светлосни Тела со E26 База, Метал Селски Ѕид Ламба, Тоалет

Buyers rating:
DEN 839.76

Количина на стоки

【Уникатно Гроздобер Ѕид Sconces】2-pack индустриски ѕид светлина тела доаѓа со отворена рамка дизајн, високо-квалитетни метално тело во мат црна заврши, анти- ' рѓа површина, 50,000+ часа животен век.Безбедност и удобност. 【E26 Стандард База Штекер】Нашиот црн ѕид sconce е изграден во високо квалитетни керамички E26 штекер со отпорност на топлина и компатибилен со сите E26 медиум база сијалица Макс 60 W, како Блескаво, LED, CFL (Светилки Не се Вклучени).Индустриски ѕид светилка е целосно dimmable кога се користи во dimmable сијалица и компатибилен dimmer прекинувач(НЕ се ВКЛУЧЕНИ). 【Лесно и Брзо се Инсталира】Овие ѕид sconces осветлување тела се Карактеризира со фиксна ѕид-монтирани дизајн.Сите монтажа хардверски додатоци и прирачник се вклучени за лесно да се соберат и брзо да го инсталирате. 【Широка Примена】Овој метал sconces ѕид осветлување diffuses пријатна сјај за повикувајќи се чувствуваат, функција farmhouse & гроздобер стил кој го подобрува шарм на вашиот дом оркестарот, кој е совршен ѕид светла за осветлувајќи копија на сите простори како бања, суета, огледало, спална соба, ходникот, кабинети, кујнски остров, трпезарија, дневна соба, entryway, скалите, foyer, бар, коридор, работилница, ресторан, над каминот и др. 【Задоволни Гаранција】Ние секогаш се обезбеди висок квалитет на услуга на нашите клиенти. 30-дневниот гаранција за парите назад и 1-годишна гаранција.Било quesiotns на нашиот ѕид светилки, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате, во рок од 24 за да се реши.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

DeVilbiss 802343 Авто Сликарство/Priming Комплет
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

DeVilbiss 802343 Авто Сликарство/Priming Комплет

Авто Сликарство / Priming Систем.Basecoat, Clearcoat и Topcoat Спреј Пиштол.Запечатување и Priming Спреј Пиштол.Оваа 2 Пишто�

DEN 4271.76