• Неодамнешно
Misslo 44 Џебови Оксфорд Виси Накит Организатор со Патент Закачалка, Црна

Misslo 44 Џебови Оксфорд Виси Накит Организатор со Патент Закачалка, Црна

Buyers rating:
DEN 319.20

Количина на стоки

Двојно-еднострани накит превозникот - 22 џебови по страна во повеќе големини.Вкупно 44 џебови (Вклучува 8 екстра големи џебови за буци jewelries како ѓердани, нараквици), доволно простор за сите ваши накит збирки;.Проѕирна торбичка направи тоа лесно да се види и прикажување на објекти, тешки-должност .Висок квалитет на патентите трча секој ред на џебови за да се задржи вашиот накит безбедна и ослободена од прашина;.Здрав метал закачалка доаѓа со овој додаток организатор, што виси накит организаторот може да се откажам од плакарот прачка или дискретно се крие под палто или други облека објект и ќе се појави да биде само уште една закачалка.Тоа, исто така, може да бидат обесени над вратата, doorknob, или крпа бар;.Мерки 32 1/2" должина од 17" ширина, на zippered накит складирање торба лесно може да се огради за патување.На закачалка копчето куќишта направете го тоа лесно да го отворите и затворите, и тоа може да се здипли во еден куфер за патување.Ткаенини : Здрав и еколошки одговорен дебели Оксфорд ткаенина, AOZ слободни.Закачалка : Висок степен на метал закачалка, товарот до 10 KG.Џебовите : Животната средина се Јасни ПВЦ прозорци, дебели и цврсти.Таа има 2 страни со повеќе џебови во опсег на големини.Постојат 3 мали џебови; 15 средни џебови; и 4 големи џебови по страна.Совршен за приврзоци, обетки, прстени, синџири, часовници, коса клипови, headbands, лакови, костим додатоци, козметички производи, нараквици, ѓердани, па дури и козметика или лак!.Набори уредно како накит се тркалаат или скролувајте организатор, па тоа исто така може да се одржи вашите повеќе скап накит, кои можеби сакаат да се чува во безбеден.Пристигнува во атрактивна амбалажа и го прави одличен подарок!, тоа може да се закачи во кабинетот, колеџ, дневна соба, спална соба или да се свитка во куфер за патување, крстарење, camper, крстарење essentials, итн.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Kleinn Воздух Рогови 51212 Компресија Фитинг
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Kleinn Воздух Рогови 51212 Компресија Фитинг

Вклучува Една Компресија Монтирање.Карактеристики на НикелОбложено Месинг Изградба.Вклучува 1 / 2Инчен

DEN 1344.00
FMOGG Хидраулични Салон регулируема Облегалка Берберот Столчиња за Евтини Класичен регулируема Облегалка Берберот
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

FMOGG Хидраулични Салон регулируема Облегалка Берберот Столчиња за Евтини Класичен регулируема Облегалка Берберот

Меки, удобни и мека, стабилна и товарот, Висок раст сунѓер, се враќа брзо.Педалите се направи на сите нерѓ

DEN 408.00