• Неодамнешно
Шеј Влага Sheamoisture Jamaican Црна Рицинус Зајакнување На & Restore Шампон, 16.3 Оз

Шеј Влага Sheamoisture Jamaican Црна Рицинус Зајакнување На & Restore Шампон, 16.3 Оз

Buyers rating:
DEN 197.52

Количина на стоки

Промовира здрава коса со репаративните омегас на Jamaican Црна рицинус.Го стимулира скалпот со пеперминт за освежување, invigorating искуство.Омекне сува, над-обработени влакна во податлив, сјајна стил со јаболков Оцет.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат