• Неодамнешно
Преносни Мини Звучник за iPhone/iPad/iPod/Таблета, 3W Видиме Звучници со 3,5 mm Помошен Текст, Јасно Гласен Звук во Компактен Голф на Големината на Телото (Страст Црвено)

Преносни Мини Звучник за iPhone/iPad/iPod/Таблета, 3W Видиме Звучници со 3,5 mm Помошен Текст, Јасно Гласен

Buyers rating:
DEN 407.76

Количина на стоки

【4 Пати Поголем Волумен од Вашиот Мобилен Телефон】 Оваа мини звучници може да се зголеми јачината на звукот до 4 пати.На звучникот за подобрување на искуство при гледањето видеа, слушање музика, танцување, играње игри, правејќи конференција на телефонски повици, онлајн часови и навигација со автомобил системи!. 【Компактен и Уредно, Без Жици】големината е 1.8*1.8*1.3 инч, можете да уживате во музиката со висока јачина на звук било каде.Супер преносни и удобен!Убав подарок за деца, пријатели и семејството.Совршена како нова година на подарок, подарок за роденден сакана еден!Исто така добро за постар, хард на слухот. 【Plug and Play, Едноставен за Користење】Корисна, кога ќе се уморни од уво пупки или bluetooth подесување, мини звучници поврзува побрзо отколку bluetooth звучници.Компатибилен со било кој уред со 3.5 мм помошен аудио џек како што е i Phone,i Pad, i Pod, таблети, мобилни телефони, лаптопи, Компјутери, MP3, MP4, PSP, MP3, автомобил CD player. 【Incrediable 8 H на животниот Век на Батеријата】Оваа мини преносни говорникот доаѓаат со 350m Ah батерија изграден во батеријата, играње време до 8 часа за еден signle полнење.Голем мал звучник за патување. 【3 W Моќна Јасно Гласен Звук】 Компактен безжичен звучник со голем звук.Споделување на среќните времиња со вашите пријатели заедно во насекаде.Симпатична Преносни Мини Звучник Малку Звучник со Прекрасен Sound Don не се измамени од страна на компактни димензии, овој голф gize мини звучник обезбедува силни и кристално јасен звук.Симпатична и Стилски Look Desiged како симпатична тркалезна форма, овој пренослив говорникот доаѓа со мазна гумена површина, цврсти гради и стилски заврши.Линија во Звучник, Повеќе Едноставни Operation Quick пристап, само сврти на звучник и приклучок во 3.5 mm аудио џек, не спарување на Bluetooth, нема чекање.Едноставен за употреба, дури и за постар или деца.Англиски јазик прирачник за корисникот, лесно да се провери.Совршен Gift With пријатни страст црвена боја, овој помошен говорникот може да биде симпатична подарок за Роденден на вашите пријатели и семејства, или Денот на Благодарноста, Божик, Нова Година, за Денот на Вљубените подароци избор!Супер Compatibility Compatible со i Phone, ipad, Таблет, лаптоп, Android Телефон, MP3 MP4 Плеер или други уреди со 3.5 мм аудио џек.Гаранција Policy1 Година Бесплатен Гарантен загарантирана, живот време техничка поддршка, сосема Не постои РИЗИК нарачка! "Додади во Кошничка" Сега!Спецификација : Модел : A5 Color : Страст Red Output моќ : 3 WFrequency : 50 Hz-18 KHz Battery капацитет : 3.7 V/350m Ah SNR : > 80d BEnlarge телефон волумен повеќе од 4 times Playing време до 8 hous Product Големина на : 1.8*1.8*1.3 inch Package Кутија : Да, Мало Пакет Box Package Вклучуваат : 1* Мини Преносни Speaker1* Микро USB Полнење Cbale1* англиски јазик Прирачник за Корисникот.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

ФИФА 19: 500 ФИФА Поени - PS4 [Дигитален Код]
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

ФИФА 19: 500 ФИФА Поени - PS4 [Дигитален Код]

Изградба на вашиот сон состав и се дел од најпопуларните режим во ФИФА.Поделба Ривали земе на играчи на

DEN 119.76
Kleinn Воздух Рогови 51212 Компресија Фитинг
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Kleinn Воздух Рогови 51212 Компресија Фитинг

Вклучува Една Компресија Монтирање.Карактеристики на НикелОбложено Месинг Изградба.Вклучува 1 / 2Инчен

DEN 1344.00