• Неодамнешно
27W Место Сини Круг Работа LED Светло за Магла Теренски Off Road Светла за Возење Светилка Водоотпорен за Лов на Пикап UTV Камион Автомобил Брод SUV Брод 4WD АТВ 12V 24V 4x4 Трактор

27W Место Сини Круг Работа LED Светло за Магла Теренски Off Road Светла за Возење Светилка Водоотпорен за Лов

Buyers rating:
DEN 372.00

Количина на стоки

Висока Моќност 27w центарот на Вниманието со 9pcs сина 3 W чипови, созд висока осветленост 2025 Lm.Дебел алуминиумски домување, брз топлина дисипација, да ги задржи светлината работа над 30.000 часа.IP67 водоотпорен и dustproof,од не ' Рѓосувачки челик монтажа bbrackets, одговара теренски и други користите Услови.Прилагодлив за Монтажа Додатоци : Со вклучени прилагодливи додатоци за монтирање, LED работа светлина, може да се прилагоди за 90 степени.Ова го прави промена на насоката на светлината зрак полесно.Светилка може да се лизга по инсталацијата.Продолжен Комунални : Ова ДОВЕДЕ место светло бар е компатибилна со речиси сите 4x4, камиони, трактори, приколки, голф коли, магнети, автомобили, мотоцикли, спортски автомобили, atv настана & чамци.Покрај тоа, постојат и многу внатрешна и надворешна употреба : градина осветлување, дворот осветлување, копија светлина, off road осветлување, обратна светла, изградба осветлување и повеќе.Боја : Сина Спецификација : -Зрак : на самото Место Зрак -Оперативен Напон : DC 10-30 V -Моќ : 27 W (3 W/еез LED) Боја : Сина -Лумен : 2025 Lm секоја светлина -животниот век : 30.000 часа погоре -Водоотпорен Стапка : IP67 -Леќа материјал : ПММА -Домување Материјал : Diecast Алуминиум-Монтажа Заградата : Нерѓосувачки Челик заграда -Производ Димензија : 110*110*55мм Предност : -светлината е определено со led чипови директно, така што светлината е многу добар.Примена : -Освен за off road возило осветлување, тоа исто така може да се примени за да Материјал ракување, Земјоделски машини осветлување, Морски ЛЕД осветлување и Итни & спасување LED светла, како што се : -Off-Road возила : UTV, песок, железнички, кабриолет, АТВ, ЏИП, камион, воз, мотор, автобус, резервоар, мотоцикл итн. -Инженерство на возила : багер, патот ролери, булдожер, кран, вилушка лифт и рударски камион итн. -Специјализирани возила : оган мотор, полициски автомобил, за спасување возилото, комуникација возило, воена команда возило итн. -Други : прошетки, риболов, двор светилка, јахта, патот/ улична светилка, итн.Пакет : ·2x Светла ·Додаток Пакет : ·1 Години Гаранција.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Kleinn Воздух Рогови 51212 Компресија Фитинг
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Kleinn Воздух Рогови 51212 Компресија Фитинг

Вклучува Една Компресија Монтирање.Карактеристики на НикелОбложено Месинг Изградба.Вклучува 1 / 2Инчен

DEN 1344.00
ФИФА 19: 500 ФИФА Поени - PS4 [Дигитален Код]
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

ФИФА 19: 500 ФИФА Поени - PS4 [Дигитален Код]

Изградба на вашиот сон состав и се дел од најпопуларните режим во ФИФА.Поделба Ривали земе на играчи на

DEN 119.76
FMOGG Хидраулични Салон регулируема Облегалка Берберот Столчиња за Евтини Класичен регулируема Облегалка Берберот
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

FMOGG Хидраулични Салон регулируема Облегалка Берберот Столчиња за Евтини Класичен регулируема Облегалка Берберот

Меки, удобни и мека, стабилна и товарот, Висок раст сунѓер, се враќа брзо.Педалите се направи на сите нерѓ

DEN 408.00