• Неодамнешно
YCLZNB Кафе, Ананас Печатени Керамичка Чаша Со Чинијата Наместете, Неколку Првенство Креативни Home Office Појадок Чаша Млеко Чаша Office Home Office Маса Кафе, Капацитет 200ml.

YCLZNB Кафе, Ананас Печатени Керамичка Чаша Со Чинијата Наместете, Неколку Првенство Креативни Home Office Појадок

Buyers rating:
DEN 697.92

Количина на стоки

[Квалитетен Материјал] : Избраниот керамички материјали, исклучителна изработка, круг устата, и удобно се чувствуваат. [Совршен Производство] : Господар занаетчии отпуштен одделно, секоја е уникатна, со внимателен дизајн за да се избегне висока температура предизвикани од оштетување. [Квалитет] : Трајни и машина за миење садови-безбедно керамички материјал кој може да издржи високите температури и до 100°C и се спротивстави на гребење, што го убавина трае подолго. [Висок Капацитет] : 200ml е совршен капацитет за кафе чаши и елегантен начин за да се одржи топла или iced пијалаци затоа што се чини дека да се плови под првенство. [Идеален за кафе/чај љубители : деликатни и компактен дизајн чува топли пијалаци во текот на денот.За Денот на Вљубените, Денот на Благодарноста и Божиќ Ден, татко, татко, сопруга, сопруг и сите роднини се мора да се љубовници, татко, мајка, сопруга, сопруг и сите роднини.Одличен подарок.YCLZNB е посветена на високо-квалитетни, мулти-боја на кафе чаши.На време да се пие шолја кафе може да биде десет минути или едно попладне.уживајте во!Име на производ : ананас печатени керамичка чаша со чинијата set Material : Ceramiccolor : White Capacity : 200ml Popular елементи : modern Applicable луѓе : на public Applicable објект : Adult Manual : Yes Beautiful форми и природни и мазни линии може да се користи во многу наврати.Ако имате било какви прашања, молам контактирајте ме, 7 * 24 часа, чекаат да бидат решени за вас!.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

DeVilbiss 802343 Авто Сликарство/Priming Комплет
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

DeVilbiss 802343 Авто Сликарство/Priming Комплет

Авто Сликарство / Priming Систем.Basecoat, Clearcoat и Topcoat Спреј Пиштол.Запечатување и Priming Спреј Пиштол.Оваа 2 Пишто

DEN 4271.76
ДНК Motoring ОЕМ-MG-0568 Фабрика Стил Моќ Прилагоди Левата Рака Возачот Страна Огледало Стакло Не-Загреана Компатибилен
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

ДНК Motoring ОЕМ-MG-0568 Фабрика Стил Моќ Прилагоди Левата Рака Возачот Страна Огледало Стакло Не-Загреана Компатибилен

1x Фабрика Стил Огледало Стакло за Лево Возачот Страна, Вклучувајќи Огледало Стакло и Задната Плоча.Комп

DEN 1946.40