• Неодамнешно
Косата Volumizing & Texturizing во Прав (Надразнување/Root Дигање Прав) од Кралската Фокс Бренд

Косата Volumizing & Texturizing во Прав (Надразнување/Root Дигање Прав) од Кралската Фокс Бренд

Buyers rating:
DEN 384.00

Количина на стоки

ЈАЧИНА на звук & ЛИФТ - го Напушти Станот, Безживотни, и Досадна Коса во Минатото!.ТЕКСТУРА - Добиете Погуста и Целосни Изглед.МАТ ФИНИШ - Единствена Формула Создава Mattifying Својства.Одлична за Сите Типови Коса (И МАЖИ & ЖЕНИ).Тепачки Мрсна & Мрсна Коса.Кралската Фокс Бренд "Косата Прав" е направен од високо квалитетни состојки, кои се и одобрени и се користат во салони и barbershops насекаде.Специјално Дизајнирани за Досадна, Безживотни, и Проблематична Коса.Нашите внимателно подготвени формула обезбедува неверојатен износ на Јачината на звукот, Текстура, и во текот на целиот Ден се Одржи дека е сигурен да ги задоволи и надмине вашите стандарди.Ова чудо во прав ви дава можност за стил и restyle, додека одржување на целосна контрола, дури и преку вашиот најлудите и најсложените делови од денот.Само неколку sprinkles каде што сакате да се зголеми, лифт, или креирање на текстура и ќе се опфатени сите во текот на денот и ноќта.Поради природата на овој ултра лесен формула, можете да poof, закачам, посебна, и стил на вашата грива на било кој начин ве молам.Сепак сакате, кога сакате, без губење на чувството тешки, незадоволни, или пондерирана надолу.Можете дури и може да се користи за контрола на мрсна/мрсна коса, давајќи ви неверојатен природен мат финиш сте секогаш сакаше.Тоа е Природно Чиста и Свеж мирис добиени од овошје, ви остава без да се грижите за груби адитиви уништување и понижувачко вашата коса.Поради неговата исклучителна и лесни својства, не ви треба многу за да се добие дека голем feathery и обемниот изгледа сте биле по.Нашите шише е компактен и трајни доволно за да се носат со вас насекаде во движење.Тоа лесно се вклопува во ташна, на ранец, или каде што некогаш и да одите во текот на денот.Додека другите производи на пазарот содржат груби хемикалии, кои ја напуштат вашата коса чувство мрсна, мало, или своеволен.Доверени од страна на стручните стилисти низ целиот свет.Нашите Косата во Прав е : - Paraben Слободно - Сулфат Слободно - Глутен за Слободни Вегетаријанска Пријателски - И НИКОГАШ не се Тестираат врз Животни.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Косата Храна Сулфат Слободни Негување Шампон и Балсам со Коса Масло, Кокосово Млеко & Chai Зачин, Боја на Слободни,
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Косата Храна Сулфат Слободни Негување Шампон и Балсам со Коса Масло, Кокосово Млеко & Chai Зачин, Боја на Слободни,

Косата Храна Кокос & Chai Зачин Негување Сулфат Слободни клима уред ја храни и volumizes, кои ви даваат здрави &

DEN 954.96
Kleinn Воздух Рогови 51212 Компресија Фитинг
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Kleinn Воздух Рогови 51212 Компресија Фитинг

Вклучува Една Компресија Монтирање.Карактеристики на НикелОбложено Месинг Изградба.Вклучува 1 / 2Инчен

DEN 1344.00
DeVilbiss 802343 Авто Сликарство/Priming Комплет
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

DeVilbiss 802343 Авто Сликарство/Priming Комплет

Авто Сликарство / Priming Систем.Basecoat, Clearcoat и Topcoat Спреј Пиштол.Запечатување и Priming Спреј Пиштол.Оваа 2 Пишто�

DEN 4271.76
ДНК Motoring ОЕМ-MG-0568 Фабрика Стил Моќ Прилагоди Левата Рака Возачот Страна Огледало Стакло Не-Загреана Компатибилен
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

ДНК Motoring ОЕМ-MG-0568 Фабрика Стил Моќ Прилагоди Левата Рака Возачот Страна Огледало Стакло Не-Загреана Компатибилен

1x Фабрика Стил Огледало Стакло за Лево Возачот Страна, Вклучувајќи Огледало Стакло и Задната Плоча.Комп

DEN 1946.40