• Неодамнешно
Обновливи Здрав Матрицата Водолија Ѕвезда Знак, Хороскопски 8.5 x 11 Cut Матрицата на Состојба (не се од Хартија) Уметности и Занаети Материјал Scrapbooking за Airbrush Сликарств?

Обновливи Здрав Матрицата Водолија Ѕвезда Знак, Хороскопски 8.5 x 11 Cut Матрицата на Состојба (не се од Хартија)

Buyers rating:
DEN 2320.80

Количина на стоки

Обновливи stencils.Најдобар уметности и занаети материјал.Отпорен на мастила бои и дамки.Матрицата листови се намали од меки материјали, за да се спречи оштетување на проекти.Голем матрицата колекции се совршени за Сликарство Занает, Списание, Лаптоп, Дневник, Бележник, DIY, airbrush или украсување соби.Нашите матрицата шаблони се добри јасност, сила и стабилност.Ќе трае со години да дојде и може да биде лесно се чистат.Ќе љубов нашата ѕид stencils и градење на симболи.На матрицата е флексибилен да се користи на било цилиндар форми и да се види преку помогнат на точка на проекти.Матрицата поставена е погодна за пигмент, мастило подлога, рака сликарство, текстил, ѕид, мебел, декорација, цртање и scrapbooking.Различни stencils уметност ги исполнува вашите основни сликарство потреби.Ние нудиме висок квалитет на матрицата работи за crafters или секој гледа да додадете голема слика до нивниот дом или бизнис.Ние сме горди да им понудиме на нашите серија на mandala stencils, писмо stencils, геометриски stencils!Нашите матрицата поставува вклучуваат азбука stencils, calligraphy stencils, круг stencils, тетоважа stencils.Исто така, вклучени се обичај stencils, број stencils, цвет stencils и повеќе!Како и да бидат цртеж материјал со сликарство, скицирање цртани филмови, постери и знаци.Нашите матрицата хартија е забавно подарок.Имаме широк избор на stencils па ве молиме да се чувствуваат слободни да ги погледне.Нашите stencils се совршени за DIY занаети мебел ткаенина ѕидови креда сликарство стакло гравирање печење signage и само за ништо боја ќе се држиме до.Материјалот е неверојатно издржливи и совршен за повеќе намени.Шупливи надвор дизајн ви дава одличен искуство во украсување.Stencils се намали од јасно пластика листови кои се киселина и слободни да се спречи оштетување на проекти.Тоа е прикажано во негативна форма, така што сликата ќе стојат надвор подобро, со што темно дел на матрицата и белите делови што се отсече.Можете да ги користите многу пати со соодветно чистење.Ние ви препорачуваме чистење нив по секоја употреба со топла сапуница вода и чување на суво.За матрицата на одлуки имаме широк избор на матрицата секачи, stencils четки, journal stencils, Сликарство Stencils Кат Ѕид Плочка Ткаенина, Куршум весник материјали и многу други!.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

ДНК Motoring ОЕМ-MG-0568 Фабрика Стил Моќ Прилагоди Левата Рака Возачот Страна Огледало Стакло Не-Загреана Компатибилен
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

ДНК Motoring ОЕМ-MG-0568 Фабрика Стил Моќ Прилагоди Левата Рака Возачот Страна Огледало Стакло Не-Загреана Компатибилен

1x Фабрика Стил Огледало Стакло за Лево Возачот Страна, Вклучувајќи Огледало Стакло и Задната Плоча.Комп

DEN 1946.40
Kleinn Воздух Рогови 51212 Компресија Фитинг
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Kleinn Воздух Рогови 51212 Компресија Фитинг

Вклучува Една Компресија Монтирање.Карактеристики на НикелОбложено Месинг Изградба.Вклучува 1 / 2Инчен

DEN 1344.00
DeVilbiss 802343 Авто Сликарство/Priming Комплет
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

DeVilbiss 802343 Авто Сликарство/Priming Комплет

Авто Сликарство / Priming Систем.Basecoat, Clearcoat и Topcoat Спреј Пиштол.Запечатување и Priming Спреј Пиштол.Оваа 2 Пишто

DEN 4271.76