• Неодамнешно
Scosche LS2075B Компатибилен со 2001-05 Lexus IS300 ISO Двојно DIN & DIN+Џеб Цртичка Комплет Црна

Scosche LS2075B Компатибилен со 2001-05 Lexus IS300 ISO Двојно DIN & DIN+Џеб Цртичка Комплет Црна

Buyers rating:
DEN 329.28

Количина на стоки

Овозможува нови резервни стерео да може да биде инсталирана во фабриката локација.Се вклопува Двојно DIN стерео со максимална големина на екранот/faceplate отворање на е 3 13/16" x 6 13/16" (96.8 mm x 173mm).Прецизност наменета за gapless се вклопуваат помеѓу контролната и Цртичка за Полнење.Боја и Текстура натпревари фабриката цртичка.Лесно да се инсталира.Нема специјални алатки се потребни.Вклучува чекор-по-чекор инструкции.Поддржани од страна на Scosche е Доживотна Гаранција и животниот Век Техничка Поддршка.За 40 години, Scosche е производство на висок квалитет, прифатлива Автомобил Стерео Цртичка Цртичка Колекции, Возило Жици Harnesses, Адаптери, Интерфејси, Засилувач Жици Цртичка Колекции, Кабли и други 12 V монтажа додатоци.Ние знаеме како се чувствувате во врска со вашето возило, па ние не ќе дизајн, инженер или доставување на еден производ кој не одговара на нашите исклучително високи стандарди.Кога ќе купите Scosche инсталација додаток, ние ќе се опфатени.Ние нудиме Живот Техничка поддршка, што значи дека нашите познавања техника тимот е на располагање да одговориме на било кој производ прашања може да имате толку долго како свој производ.Ние сме толку сигурни во нашата квалитетот на производот што ние се врати сите Scosche 12 V монтажа додатоци со Ограничен Доживотна Гаранција.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

DeVilbiss 802343 Авто Сликарство/Priming Комплет
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

DeVilbiss 802343 Авто Сликарство/Priming Комплет

Авто Сликарство / Priming Систем.Basecoat, Clearcoat и Topcoat Спреј Пиштол.Запечатување и Priming Спреј Пиштол.Оваа 2 Пишто

DEN 4271.76
FMOGG Хидраулични Салон регулируема Облегалка Берберот Столчиња за Евтини Класичен регулируема Облегалка Берберот
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

FMOGG Хидраулични Салон регулируема Облегалка Берберот Столчиња за Евтини Класичен регулируема Облегалка Берберот

Меки, удобни и мека, стабилна и товарот, Висок раст сунѓер, се враќа брзо.Педалите се направи на сите нерѓ

DEN 408.00