• Неодамнешно
Xinxin LIXIN Продавница Коса Салон Берберот Стол Бустер Седиште Перница Стол Бустер Коса за Сечење, Стил, Убавина Нега Алатка Фризерски (Боја : Црна)

Xinxin LIXIN Продавница Коса Салон Берберот Стол Бустер Седиште Перница Стол Бустер Коса за Сечење, Стил, Убавина

Buyers rating:
DEN 1487.52

Количина на стоки

Направени од меки и удобни сунѓер, со СТП кожа маска, мека и трајни, не е лесно да се деформира.Дебела подлога со СТП кожа капак и патент за лесно чистење.Големина одговара на повеќето стандардни стил столици на пазарот, погоден за салон, СПА и дома.Состојба : 100% Сосема Нов.Материјал : СТП Кожа.Функција : Направени од меки и удобни сунѓер, со СТП кожа маска, мека и трајни, не е лесно да се деформира.Дебела подлога со СТП кожа капак и патент за лесно чистење.Големина одговара на повеќето стандардни стил столици на пазарот, погоден за салон, СПА и дома.Спецификација : Состојба : 100% Сосема Нов Објект од Типот : Салон Дете Перница Материјал : СТП Кожа Боја : Црна Пакет Листа : 1 x Салон Дете Перница.

Карактеристики на стоката

Condition:
100% Brand New
Item Type:
Salon Child Cushion
Material:
PU Leather
Color:
Black
Package List:
1 x Salon Child Cushion :

Купувачи како што сакаат

Kleinn Воздух Рогови 51212 Компресија Фитинг
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Kleinn Воздух Рогови 51212 Компресија Фитинг

Вклучува Една Компресија Монтирање.Карактеристики на НикелОбложено Месинг Изградба.Вклучува 1 / 2Инчен

DEN 1344.00
Косата Храна Сулфат Слободни Негување Шампон и Балсам со Коса Масло, Кокосово Млеко & Chai Зачин, Боја на Слободни,
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Косата Храна Сулфат Слободни Негување Шампон и Балсам со Коса Масло, Кокосово Млеко & Chai Зачин, Боја на Слободни,

Косата Храна Кокос & Chai Зачин Негување Сулфат Слободни клима уред ја храни и volumizes, кои ви даваат здрави &

DEN 954.96