• Неодамнешно
X AUTOHAUX Автомобил Rearview Лево Возачот Страна Загрева Огледало Стакло Замена со Поддршка Плоча за Ram меморија 2500 2011-2019

X AUTOHAUX Автомобил Rearview Лево Возачот Страна Загрева Огледало Стакло Замена со Поддршка Плоча за Ram меморија

Buyers rating:
DEN 599.76

Количина на стоки

Fitment : Brand new замена на Огледало Стакло за Рам 1500 Класичен 2019,за Ram меморија 2500 2011-2019,за Ram меморија 3500 2011-2019,за Рам 1500 2011-2018,за Dodge за Ram меморија 3500 2010 година,за Dodge за Рам 1500 2009-2010 година,за Dodge за Ram меморија 2500 2010 година. Карактеристики : Загрева огледало за побрзо се одмрзне, без авто затемнување, со поддршка плоча, левата страна, моќ.Лесен за Инсталација : Лесно да се инсталира за замена на оштетени огледало.Дел Број : 68079363 AA, 68050299 AA.Добра Замена : Добар избор за вашиот скршени или нејасни огледало.Дел Број : 68079363 AA, 68050299 AA.Големина на дијагонала : 24.7 cm / 9.72".за Ram меморија 1500 Класичен 2019. за Ram меморија 2500 2011-2019. за Ram меморија 3500 2011-2019. за Ram меморија 1500 2011-2018. за Dodge за Ram меморија 3500 2010 година. за Dodge за Рам 1500 2009-2010 година. за Dodge за Ram меморија 2500 2010 година. Ова е сосема нов огледало стакло замена.Директна замена за вашите оригинални огледало.Загреан огледало за побрзо се одмрзне.За моќ операција огледала.Вклучува подлога плоча.Не мора авто затемнување функција.Ова е не-ОЕМ производи, додаток само!.Користете crowbar да pry стариот стакло заедно со плочата.Отстранете го иглички кои се поврзе стариот стакло.Стави пина во ново стакло.Стави плоча усогласат со управен опрема, и притиснете го на центар. 1 x Огледало Стакло (Левата Страна).

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Kleinn Воздух Рогови 51212 Компресија Фитинг
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Kleinn Воздух Рогови 51212 Компресија Фитинг

Вклучува Една Компресија Монтирање.Карактеристики на НикелОбложено Месинг Изградба.Вклучува 1 / 2Инчен

DEN 1344.00