• Неодамнешно
YITI Висока Издувам Афро конска опашка Drawstring со Откачен Кадрава Удира Краток Афро конска опашка Клип на Синтетички Кадрава Коса Пунџа Издувам конска опашка Заврши Upd

YITI Висока Издувам Афро конска опашка Drawstring со Откачен Кадрава Удира Краток Афро конска опашка Клип на

Buyers rating:
DEN 327.60

Количина на стоки

1. Материјал : Висок квалитет на топлина отпорни на синтетички влакна висока издувам drawstring конска опашка кадрава пунџа со удира коса. 2. Конска опашка : Кратки високо издувам афро пунџа со удира конска опашка коса екстензии,Просек капа големина. 3.Предност : Афро Издувам Пунџа со Удира конска опашка Екстензија е совршен за разноврсна стил.Тоа е модерно, без разлика Секојдневно Користење или Партија Носи. 4. Доаѓа Кадрава и Подготвени да се Носат : Само да се стави на вашиот сопствен коса во конска опашка, Приложете продолжување парче со drawstring и чешли и да си одат!. 5. Лесно да се Прикачи, Мешавини И : Секој ќе мислам дека тоа е вашата природна коса!!Одлично за денови сакате без проблеми,лесно да се носат изглед.Спецификација на Косата Type : High off Drawstring/ Ponytails Hair Материјал : Висок квалитет на топлина отпорни на синтетички влакна, природен, не сјајна Коса Текстура : Афро откачен кадрава конска опашка коса extensions Hair Боја : Црна/кафеава Ponytail Hair Количина : 1 Piece Package : Индивидуално Packaged Feature : 1.Ова парче коса изгледа така природно, сите ќе мислат дека ова е свој коса!ј2.Оваа Пони Издувам е совршен за деновите кога не се сосема доби вашата коса, се направи уште, но вие не сакате да спорт бебето конска опашка look3.Нека овој издувам ви помогне да изгледате како да се сите природни.Супер удобно и сигурно одговара : Едноставно да се стави на вашата коса во конска опашка или пунџа, ставете капа дел на издувам во текот на конска опашка и да се обезбеди чешли.Потоа се повлече на drawstring тесни и навивам стрингови..сега вашата подготвени да одите.Никогаш не се на лош коса ден повторно!Чистење и Нега : Поради синтетички влакна има различни својства од човечка коса, треба да се грижи за коса поинаку, со цел да се направи тоа трае толку долго што е можно.1)шампон треба да бидат благи или шампон специјално формулиран за синтетички влакна.2)Купите detangling средството за смекнување на косата.Климатизери се обично означени од страна на видот.Така, тие ќе каже навлажнувачки, volumizing, или detangling на предната страна од шише. 3)Користење на микрофибер крпа за сушење.Тоа суши косата без ruffling на насоки на косата.4)Кога вашиот екстензии почнете да изгледа сува или без сјај, бришење мала тежина нафта како што се маслото од јојоба низ косата.Оставете го за еден час, а потоа се избрише вишокот масло со впивање со крпа.Ако е потребно, миење на вишокот со dollop на благ шампон и исплакнете.6.Уживајте во вашата шопинг време!!!.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

ンリアンに聞-花ラック Зголемена Алатки лупа со Светлина Рачни Висока Моќност Нарушување-Слободен Осветлени Зголемувачот
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

ンリアンに聞-花ラック Зголемена Алатки лупа со Светлина Рачни Висока Моќност Нарушување-Слободен Осветлени Зголемувачот

СУПЕРСВЕТЛИ LED СВЕТЛА : светлината е убава и светла LED светла кои обезбедуваат добра осветлување.Екоприј

DEN 1632.00
ンリアンに聞-花ラック Зголемена Рачни Алатки лупа со Светлина Нарушување-Слободен Осветлени Зголемувачот Преносни Осветлени
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

ンリアンに聞-花ラック Зголемена Рачни Алатки лупа со Светлина Нарушување-Слободен Осветлени Зголемувачот Преносни Осветлени

СУПЕРСВЕТЛИ LED СВЕТЛА : светлината е убава и светла LED светла кои обезбедуваат добра осветлување.Екоприј

DEN 1862.40
TJLSS Сива Пластика Складирање Кутија, Едноставен Стил Фиока-Стил Складирање, Ѓердан, Обетки и Прстен Организатор
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

TJLSS Сива Пластика Складирање Кутија, Едноставен Стил Фиока-Стил Складирање, Ѓердан, Обетки и Прстен Организатор

На фланелен боксери може да бидат земени за лесно чистење и може да се комбинираат според барањата.Плас

DEN 2228.88