• Неодамнешно
PUSOKEI 16:9 Проекција на Екранот Преносни Количка за Анти-Браздата Проектор Екран Отворено Филм Екран Полиестер HD Проекција Завеса за Домашна Канцеларија(150)

PUSOKEI 16:9 Проекција на Екранот Преносни Количка за Анти-Браздата Проектор Екран Отворено Филм Екран Полиестер

Buyers rating:
DEN 1015.20

Количина на стоки

Направи одлични полиестер материјал, светла, со висок контраст, добра намалување, носи голема визуелна искуство.Завесата се правилно поставени за да се осигура дека на сила низ завесата е униформа, со што ефективно елиминирање на проектор екран бранува, да се формираат рамен ефект, како и обезбедување на проекција на слика е јасно.Професионални удирање, постојат дупчење дупки низ завеса за лесно да виси и лесен за употреба.Свитлива и пренослив проектор екран, применливи и за внатрешна и надворешна употреба.Постојат неколку големини за да изберете од, на состанокот на вашата различни преференци.Боја : 150.

Карактеристики на стоката

Condition:
100% brand newItem Type
Color:
White
Proportion:
16
Black Border Width:
Approx. 3cm/ 1.2in
Tolerance Range:
Approx. 1-3cm/0.4-1.2inOptional Screen Size
60in(Approx. 133 x 75cm/ 52.4 x 29.5in) :
70in(Approx. 159 x 90cm/ 62.6 x 35.4in) :
84in(Approx. 186 x 105cm/ 73.2 x 41.3in) :
100in(Approx. 220 x 124cm/ 86.6 x 48.8in) :
120in(Approx. 265 x 149cm/ 104.3 x 58.7in) :
150in(Approx. 332 x 187cm/ 130.7 x 73.6in) :
Package List:
1 x Projection Screen :
1 x Pack of Hook :
Note:
Please keep the screen away from fire sources, prevent moisture, direct sunlight and other strong light, and avoid contact with surrounding hard objects and objects. :
It is forbidden to step on or press heavily to avoid damage. :

Купувачи како што сакаат

Косата Храна Сулфат Слободни Негување Шампон и Балсам со Коса Масло, Кокосово Млеко & Chai Зачин, Боја на Слободни,
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Косата Храна Сулфат Слободни Негување Шампон и Балсам со Коса Масло, Кокосово Млеко & Chai Зачин, Боја на Слободни,

Косата Храна Кокос & Chai Зачин Негување Сулфат Слободни клима уред ја храни и volumizes, кои ви даваат здрави &

DEN 954.96
Депресија Центар Тркала, 9in, Тип 27
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Депресија Центар Тркала, 9in, Тип 27

Цена За : Секое Тркало Тип : Мелење Абразивен Материјал : Керамички Дебелина : 1 / 4" Објект : Депресија Цент�

DEN 947.04
DeVilbiss 802343 Авто Сликарство/Priming Комплет
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

DeVilbiss 802343 Авто Сликарство/Priming Комплет

Авто Сликарство / Priming Систем.Basecoat, Clearcoat и Topcoat Спреј Пиштол.Запечатување и Priming Спреј Пиштол.Оваа 2 Пишто�

DEN 4271.76
ФИФА 19: 500 ФИФА Поени - PS4 [Дигитален Код]
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

ФИФА 19: 500 ФИФА Поени - PS4 [Дигитален Код]

Изградба на вашиот сон состав и се дел од најпопуларните режим во ФИФА.Поделба Ривали земе на играчи на

DEN 119.76
FMOGG Хидраулични Салон регулируема Облегалка Берберот Столчиња за Евтини Класичен регулируема Облегалка Берберот
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

FMOGG Хидраулични Салон регулируема Облегалка Берберот Столчиња за Евтини Класичен регулируема Облегалка Берберот

Меки, удобни и мека, стабилна и товарот, Висок раст сунѓер, се враќа брзо.Педалите се направи на сите нерѓ

DEN 408.00