• Неодамнешно
OTTOLIVES Бебе, Здравствени и Чешлање Комплет, 24 во 1 Бебе Електрични Помине Тример Поставите Новородено бебе соба за Здравствена Заштита во Собата за Новородено Бебе Г?

OTTOLIVES Бебе, Здравствени и Чешлање Комплет, 24 во 1 Бебе Електрични Помине Тример Поставите Новородено бебе

Buyers rating:
DEN 767.76

Количина на стоки

????[Upgraded24-Парче Бебе Комплет] OTTOLIVES бебе чешлање сет вклучува збир на новородените електрични помине trimmers, 6 нокти датотеки, 7 тример прилози, бебе термометар, ноктите clipper, круг-совет ножици за коса, чешли за коса, четки, анти-backflow носната aspirator, прст четка за заби, tweezer, медицина dropper и tote случај.Ова е ажуриран збир на дневни потреби за новородените бебиња. ????????????[ергономски дизајн] 1. Удобно силикони прст четка за заби, чистење на бебето забите и јазикот. 2. Анти-backflow носната aspirator, малите и флексибилни совет е повеќе погоден за бебе нос. 3. Ноктите clipper со стабилизатор мерка ја прави помине побезбедно и побрзо. 4. На dropper смрди медицина попрецизно. 5. Нежна нега на четки и бебето чешли може да донесе утеха на бебето. 6. Интимни R-во облик на круг-раководител ножици за да избегнете оштетување на кожата и да се направи посигурно. ????[8 во 1 Електрични Бебе Помине Clippers Поставите] OTTOLIVES новороденче чешлање комплет е опремен со 1 електрични помине тример и 7 тример прилози (6 мелење глави & 1matte нокти датотеки) 6 мелење шефовите може да ги задоволи ноктите поправка на бебиња на различна возраст без оштетување на деликатна епидермисот или на ноктот.Во прилог на ова, исто така е погодна за возрасни. ????️[Безбедно и Лесни & Идеал Бебе Подарок] OTTOLIVES Бебе чешлање кит направен од високо-квалитетни нерѓосувачки челик и ABS високо-квалитетни пластични, BPA-free пластика, обезбеди најдобра грижа за бебиња.Удобен патент tote случај, лесно да се организира и да го носат, погоден за домашни патување.Бебе чешлање комплет е совршен бебе туш подароци, Божиќ и роденденски подарок????. ✅[Пријателски и Сигурен Услуги на Клиентите] може да се купи со доверба.Ако имате било какви прашања во врска со производи и услуги, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате, OTTOLIVES ќе ви послужи wholeheartedly во рок од 24 часа, и имаме ветување за решавање на било какви проблеми за вас.Со LED осветлување и шепоти молчи : .Шепот тивок електрични помине тример, преку LED светло за нокти, дури и ако бебето да спие, тој може да го намали неговите нокти!.Лесен-за-користење дизајн и преносни : .Овие нокти датотеки се многу лесен за употреба, прилагодлив ротација (насока на стрелките на часовникот/назад) и контролира брзината.Таа се напојува со две АА батерии и може да се користи за долго време.Секој сет е опремен со 3 sandpaper датотека главата прилози се погодни за бебиња, 3 возрасни датотека глава, прилози и 5 други заменливи emery датотека влошки.Електричен бебе нокти датотека е наменет за бебиња и возрасните да се намали и полски мали прсти и нокти брзо и безбедно.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

FMOGG Хидраулични Салон регулируема Облегалка Берберот Столчиња за Евтини Класичен регулируема Облегалка Берберот
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

FMOGG Хидраулични Салон регулируема Облегалка Берберот Столчиња за Евтини Класичен регулируема Облегалка Берберот

Меки, удобни и мека, стабилна и товарот, Висок раст сунѓер, се враќа брзо.Педалите се направи на сите нерѓ

DEN 408.00
ДНК Motoring ОЕМ-MG-0568 Фабрика Стил Моќ Прилагоди Левата Рака Возачот Страна Огледало Стакло Не-Загреана Компатибилен
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

ДНК Motoring ОЕМ-MG-0568 Фабрика Стил Моќ Прилагоди Левата Рака Возачот Страна Огледало Стакло Не-Загреана Компатибилен

1x Фабрика Стил Огледало Стакло за Лево Возачот Страна, Вклучувајќи Огледало Стакло и Задната Плоча.Комп

DEN 1946.40
Депресија Центар Тркала, 9in, Тип 27
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Депресија Центар Тркала, 9in, Тип 27

Цена За : Секое Тркало Тип : Мелење Абразивен Материјал : Керамички Дебелина : 1 / 4" Објект : Депресија Цент

DEN 947.04
Philips Преносни Говорникот SBA1610
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Philips Преносни Говорникот SBA1610

Опис на производот Пополнување вашиот свет со богата, динамичен звук, Philips SBA1610 јазик доаѓаат со корисна

DEN 382.80