• Неодамнешно
Бебе Пелени Големина 7, 68 Кт, Huggies Малку Двигатели

Бебе Пелени Големина 7, 68 Кт, Huggies Малку Двигатели

Buyers rating:
DEN 1550.40

Количина на стоки

Huggies Малку Двигатели бебе пелени големина 7 одговара бебиња 41+ lb. (18+ kg). #1 Фитинг Пелена* карактеристики 5-Начин се Вклопуваат Систем со contoured форма да се движат со baby & практично се елиминира протекување (*Влажни Одговара, Меѓу Отвори Пелени).Dry Touch Лагер апсорбира wetness на контакт & Течење Систем за Заклучување ви помага да се спречи протекување до 12 часа.Snug Fit Корселе и Двојно Зафат Ленти се задржи на пелена во место додека бебето е индексирање, подвижна или одење.Huggies' Pocketed Корселе помага во спречување на пелена blowouts (NB-Големина 2), плус wetness индикатор менува бојата кога бебето е подготвена за промена на пелена.Мирис слободни, лосион за слободни, paraben слободни и без елементарен хлор и природни гума латекс.Huggies' Size Up индикатор овозможува да знаете кога бебето треба да се преселат на следната големина на пелена.Пакувањето може да се разликува од сликата покажана.Стил : Големина 7 (68 Count).

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

FMOGG Хидраулични Салон регулируема Облегалка Берберот Столчиња за Евтини Класичен регулируема Облегалка Берберот
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

FMOGG Хидраулични Салон регулируема Облегалка Берберот Столчиња за Евтини Класичен регулируема Облегалка Берберот

Меки, удобни и мека, стабилна и товарот, Висок раст сунѓер, се враќа брзо.Педалите се направи на сите нерѓ

DEN 408.00