• Неодамнешно
Kleinn Воздух Рогови 51212 Компресија Фитинг

Kleinn Воздух Рогови 51212 Компресија Фитинг

Buyers rating:
DEN 1344.00

Количина на стоки

Вклучува Една Компресија Монтирање.Карактеристики на Никел-Обложено Месинг Изградба.Вклучува 1/2-Инчен М NPT Големина.Конструиран за 1/2-Инчен О Д Цевка.Премногу Гласно е Премногу Лошо.Kleinn Воздух Рогови 51238 1/2-Инчен М NPT Компресија Фитинг за 1/2-Инчен О Д Цевка е вешто конструирани за да се исполнат највисоките Kleinn Воздух Рогови стандарди за квалитет.Стручно се произведени со користење на никел-обложено месинг изградба, оваа Компресија Фитинг е изградена за да биде и атрактивни и издржливи.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

FMOGG Хидраулични Салон регулируема Облегалка Берберот Столчиња за Евтини Класичен регулируема Облегалка Берберот
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

FMOGG Хидраулични Салон регулируема Облегалка Берберот Столчиња за Евтини Класичен регулируема Облегалка Берберот

Меки, удобни и мека, стабилна и товарот, Висок раст сунѓер, се враќа брзо.Педалите се направи на сите нерѓ

DEN 408.00