• Неодамнешно
Olympia Алатки 85-189 Пакет N Roll Расклопна Услуга Количка & TP-Link AC600 USB WiFi Адаптер за PC (Стрелец T2U Плус)- Безжичен Мрежен Адаптер за Десктоп

Olympia Алатки 85-189 Пакет N Roll Расклопна Услуга Количка & TP-Link AC600 USB WiFi Адаптер за PC (Стрелец

Buyers rating:
DEN 4487.52

Количина на стоки

Производ 1 : ПРЕНОСНИ РАСКЛОПНА КОЛИЧКА : Оваа услуга количка чувајте ги сите ваши алатки се Задржи на раце јасно кога виткање затвори; ги следи максимална тежина инструкции; не преоптоварување.TP-Link AC600 USB Wi Fi Адаптер за PC (Стрелец T2 U Плус)- Безжичен Мрежен Адаптер за Десктоп со 2.4 GHz, 5 GHz Висока Добивка Двојна Бенд 5d Bi Антена, Поддржува Win10/8.1/8/7/XP, Mac OS 10.9-10.14 TP-Link Долга Низа AC600 USB 2. 0 Wi-Fi Адаптер 2.4 G/5 G Висока Добивка Двојна Бенд Безжична Мрежна Картичка за КОМПЈУТЕР, Десктоп и Лаптоп Поддржува Windows 10, 8.1, 8, 7, XP и Mac OS X, 10.9 - 10.14 (Стрелец T2 U Плус).Искуство сигурен заостануваат бесплатно поврзување со Стрелец T2 U Плус USB Wi Fi адаптер.Едноставно приклучете го адаптерот за да ја вашиот компјутер или лаптоп да се надополни наследство Wi-Fi картички да ги искористат предностите на побрзо и неспокојот конекции.Од игри на среќа, сурфање, стриминг, да онлајн компјутери, побарувачката за брз сигурен конективноста е повеќе важен од било кога.Со долг опсег и моќ на T2 U Плус, можете да се поврзете за високи перформанси и мазна онлајн искуство.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

FMOGG Хидраулични Салон регулируема Облегалка Берберот Столчиња за Евтини Класичен регулируема Облегалка Берберот
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

FMOGG Хидраулични Салон регулируема Облегалка Берберот Столчиња за Евтини Класичен регулируема Облегалка Берберот

Меки, удобни и мека, стабилна и товарот, Висок раст сунѓер, се враќа брзо.Педалите се направи на сите нерѓ

DEN 408.00
DeVilbiss 802343 Авто Сликарство/Priming Комплет
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

DeVilbiss 802343 Авто Сликарство/Priming Комплет

Авто Сликарство / Priming Систем.Basecoat, Clearcoat и Topcoat Спреј Пиштол.Запечатување и Priming Спреј Пиштол.Оваа 2 Пишто�

DEN 4271.76